מגזין

(קרדיט: giphy.com)

מחצ'קונים ועד נזלת: 8 דברים שצריך לשרוף ולהעלים מהעולם

לכבוד ל"ג בעומר הכנו לכם רשימה של 8 הדברים הכי מעצבנים שפשוט חייבים לשרוף!

 ראש אחד   |   25/05/2016  |    |    | 

 

1. אי-שוויון בין נשים לגברים

 

די, אנחנו בשנת 2016 וזה כבר מתחיל לעצבן אותנו. לנשים מגיעות אותן הזכויות שמגיעות לגברים, הן יכולות ללבוש מה שבא להן, הן צריכות להרוויח את אותה המשכורת כמו הגברים שעובדים באותן המשרות, וכל האפשרויות אמורות להיות פתוחות בפניהן. #פמיניזם!

 

2. שיימינג ובריונות

 

כמעט כולם עברו מתישהו בריונות מכל סוג שהיא, אם זה הצקות בבית הספר, הערות מעליבות, תיוגים לא מחמיאים בפייסבוק ועוד. התופעה הזאת חייבת להיפסק. 

 

 

3. האידאלים שמטפחת תעשיית האופנה

 

זה לא סוד שתעשיית האופנה מעודדות סוג אחד בלבד של אידאל יופי - ושהוא פשוט בלתי מושג בעליל. לדעתנו, צריך לשרוף את הקודים שמנהיגה תעשיית האופנה ולהמציא חדשים! איך עושים את זה, אתם שואלים? פשוט מאוד, במקום לצלם רק דוגמניות רזות מאוד יש לתת מקום לדוגמניות מכל המידות, מכל הגבהים ומכל הצבעים. כי במציאות אין סוג אחד של יופי, כל אחד יפה בדרך שלו.

 

4. הפחדים שלנו

 

לעתים קרובות הפחדים שלנו גורמים לנו לפספס דברים שהיו יכולים להיטיב עמנו אם לא היינו מפחדים להעז. אז השנה אנחנו אוספים לא רק קרשים אלא גם אומץ - ושורפים את כל הפחדים שלנו במדורת ל"ג בעומר.

 

5. ג'וקים

 

מכירים את זה שאתם נכנסים למקלחת, המים זורמים, הכול טוב ויפה (ונעים וחמים), ואז זה קורה? כן, אנחנו מדברים על הג'וק הדוחה שפתאום מתהלך על הקיר ומתקרב אליכם. #יאבא'לה #לשרוף 

 

6. חצ'קונים

 

כבר אמרנו שחצ'קונים הם השטן? אז עכשיו אנחנו אומרים! יש להם נטייה בלתי מוסברת להופיע דווקא במקומות הכי לא מתאימים (למה על הפנים? היינו מסתדרים עם חצ'קונים מאחורי הברך) ובזמנים הכי לא מתחשבים; צילומים לספר המחזור, מסיבת יום ההולדת של ה-BFF (או חמור מכך, ביום הולדת שלנו) או בדיוק כשהקראש סוף-סוף שם לב אלינו! 

 

7. חול שנכנס לכל חור

 

שלא תבינו אותנו לא נכון, אנחנו הכי בעד ים, אבל גרגירי החול הקטנים האלה שנכנסים לכל מקום ממש-ממש מעצבנים אותנו! אי אפשר להמציא איזה פתרון טכנולוגי מתוחכם כלשהו שיטפל בבעיה?! העיקר שמתכננים משלחת למאדים, לא עדיף לפתור קודם את המטרד הזה?

 

 8. נזלת

 

אמנם ימי החורף הקשים מאחורינו, אבל זה לא אומר שסלחנו ושכחנו עד כמה הנזלת הרסה את חיינו כשהיינו חולים! לא רק שכל היום קינחנו את האף אלא שגם נאלצנו למצוא מקומות מסתור שבהם נוכל לחטט באף! #ללא_מתאים

 

 

 

LET IT BURN - מה אתם הייתם מוסיפים לרשימה?

 

(כת"צית לירי גושן / liri.rosh1@gmail.com)