מגזין

(צילום: יח"ץ)

מחפשים עבודה לקיץ? האירוע הבא יסדר אתכם

עיריית תל אביב-יפו מארגנת אירוע פתיחה ענקי לקיץ שמיועד לבני נוער, ויהיו בו הופעה של קפה שחור חזק, יריד תעסוקה, הרצאות של בני נוער משפיעים ועוד! 

 ראש אחד   |   31/05/2016  |    |    | 

 

אנחנו מקווים שאתם פנויים ביום חמישי בערב, כי עיריית תל אביב מארגנת את אחד האירועים הכי שווים לבני נוער. אירוע summer_ bakikar# יתקיים ב-2 ביוני 2016 בשעות 22:00-18:00. האירוע מיועד לתלמידי כיתות ט'-י"ב וכולל הופעה חיה של להקת קפה שחור חזק, הרצאות קצרות של בני נוער המספרים על בעיות שמטרידות אותם, יריד תעסוקה ועוד.

 

 

אז מה מחכה לכם שם?

 

הפנינג תנועות הנוער – הפעלות אינטראקטיביות של תנועות הנוער בעיר, המציגות את מרכז הפעילות של כל תנועה במטרה לחשוף את הפעילות הבלתי-פורמלית לנוער הרחב.

 

TEL TALKS – הרצאות קצרות ומרתקות של בני נוער על נושאים המטרידים את בני גילם – "כך ניצחתי את הפרעת האכילה", "אימא, החלטתי לרדת כיתה", "אני מוסלמית, טבעונית ופמיניסטית גאה" ועוד.

 

יריד תעסוקה לנוער -  מעסיקים ממגוון תחומים יציעו לבני הנוער משרות המתאימות להם. עם החברות המסחריות שיציגו ביריד נמנים קפה גרג, זארה, קרביץ, דומינוס ואחרים. מטרת היריד לעודד בני נוער לחפש תעסוקה לחודשי חופשת הקיץ. כל המעסיקים שישתתפו ביריד עומדים בתנאי ההעסקה על פי החוק ומתאימים לצורכיהם של בני הנוער.

 

פתיחת פסטיבל הבין-לאומי לסרטי סטודנטים – במהלך הערב יוקרן סרט עלילתי קצר על תנועת הנוער "כנפיים של קרמבו", שאותו כתבו וביימו חניכי התנועה. בסיומו יוקרנו שני סרטי סטודנטים קצרים מישראל ומצרפת, והם ילוו בשיחות עם היוצרים.

 

הופעה חיה של קפה שחור חזק – לאחר שהופיעו בטקס הדלקת המשואות בהר הרצל, מגיעים אורי אלמו ואילק סהלו לכיכר רבין. ההרכב קפה שחור חזק הוציא יותר מ-15 שירים, והלהיט הבולט שלהם הוא השיר "יהיה בסדר" עם נצ'י נצ', שכיכב בתחנות הרדיו השונות וגרף כ-12 מיליון צפיות.

 

NICE - אז אתם מתכוונים לבוא?