מגזין

(צילום: Shutterstock)

מחפשים את הקשר? 5 דברים שלא ידעתם שיש ביניהם קשר

מה הקשר בין "בת הים הקטנה" לבין דראג קווין מפורסמת?

 ראש אחד   |   09/11/2016  |    |    | 

 

כולנו מתפלאים כמה העולם הזה קטן בכל פעם שאנחנו במקרה פוגשים את הקראש שלנו בטיול אקראי לגמרי בשכונה שלו. ובדיוק כמו הקשר ההדוק ביניכם לבין הקראש שלכם, בואו נבדוק אם הייתם מודעים לקשרים הבאים.

 

 

“עד עצם היום הזה” ו”אבודים”

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=B0bflQ86DIU

 


סדרת הפנטזיה שנתנה טוויסט לכל סיפורי האגדות באשר הם וסדרת המסתורין שהציבה רף חדש בעולם הטלוויזיה נוצרו שתיהן בידיהם המוכשרות של אדם הורביץ ואדוארד קיציס. מה שמלהיב באמת זה שהורביץ וקיציס מכניסים ל”עד עצם היום הזה” אזכורים ל”אבודים” בכל הזדמנות שניתנת להם ומסבים נחת את מעריצי הסדרה ההיא, שהסתיימה אי אז ב־2010. למישהו יש חטיף “אפולו”?

 


פייסבוק ומצוקת הדיור

 

(מתוך: giphy.com)


כעת, אחרי שפייסבוק דאגה למלא את שעות הפנאי שלנו ולהעסיק עשרות אלפי עובדים, מתפנה החברה לטפל במצוקת הדיור בקליפורניה. טוב, נו, בערך. לפני כמה חודשים הודיעה החברה, שממוקמת בעמק הסיליקון בקליפורניה, כי תגייס כ־6,500 עובדים חדשים. הצהרה זו גררה ביקורת מצד תושבי הסביבה, שסובלים ממילא מהצפיפות המתגברת באזור. בניסיון לפייס את התושבים הבטיחה פייסבוק כי תקצה 1,500 יחידות דיור חדשות לטובת כלל הציבור.

 


“שכונה” ונשר מאלט

 

להשיג בחנויות נבחרות. נשר מאלט ו"שכונה" להשיג בחנויות נבחרות. נשר מאלט ו"שכונה"


העונה השנייה של "שכונה" יצאה להפסקה, ולא רק שהשאירה אותנו במתח לגבי גורלו של איתן, המואשם בבגידה, היא בעיקר השאירה אותנו צמאים לעוד. איזה מזל שנשר מאלט והסדרה הישראלית הכי מותחת שראינו בשנים האחרונות משתפות פעולה בקמפיין מטורף שיחזיק אתכם עד ש“שכונה” תחזור. כבר עכשיו אתם יכולים למצוא בחנויות מובחרות מהדורה מוגבלת של בקבוקי נשר מאלט ו”שכונה”, ובקניית שלושה בקבוקי ליטר וחצי או שישיית בקבוקי חצי ליטר תקבלו מחזיק כרטיסים ממותג של הסדרה. היי, תשאירו לנו איזה שלוק או שניים!

 


“בת הים הקטנה” ודראג קווין

 

(מתוך: giphy.com)


תתפלאו לשמוע, אבל אחת הדמויות ב”בת הים הקטנה” נוצרה בהשראתה של מלכת דראג. לא, אנחנו לא מתכוונים לאריאל וגם לא לפלאונדר, אלא למכשפת ים קטנה ולא מזיקה בעליל בשם אורסולה. מתברר שדמותה של אורסולה נוצרה בהשראת מלכת הדאג דיוויין (או בשמה השני, גלן מילסטד), שהייתה פופולרית במיוחד בשנות השבעים והשמונים. מילסטד לא זכה לראות את הנצחתו כדמות של דיסני מפני שנפטר במרץ 1988, ואילו “בת הים הקטנה” יצא לאקרנים בנובמבר 1989. #טרגי

 


קיילי ג’נר וקולורפופ

 

https://www.youtube.com/watch?v=d6n5GxinXSY

 

כשקיילי ג’נר הוציאה לראשונה את ליין השפתונים שלה, הביקורות לא איחרו להגיע. בין היתר היו תלונות על מחירים מופרזים ועל מלאי דל שגרם להיסטריה בקרב המעריצים, ואנשים רבים גם שמו לב שרכיבי השפתונים זהים כמעט לחלוטין לרכיבים הקיימים בשפתונים של חברת קולורפופ. אחרי שקיילי הואשמה בהעתקה וגניבה, היא הבהירה כי לשפתונים שלה יש פורמולה ייחודית, אך הם מיוצרים באותו מפעל המייצר שפתונים גם עבור חברת קולורפופ, ושגם אם קיים דמיון בין שני המוצרים, הם אינם זהים. מצד אחד, זה ממש הרגיע אותנו, מצד שני, למה שנשלם שלושים דולר על מוצר דומה שאפשר להשיג במחיר הרבה יותר נמוך?

 


תוכן שיווקי