סטייליש

ברור שתהיה מחברת חד קרן! (צילום: יוטיוב)

מחד קרן ועד הארי פוטר: 7 מחברות DIY לשנת הלימודים החדשה

חרשנו את היוטיוב ומצאנו לכם את המחברות הכי מיוחדות שיכולות להיות גם לכם.

 מדליין סטרוגו   |   06/09/2017  |    |    | 

הראשון בספטמבר כבר מזמן מאחורינו, ואחרי שהתעסקנו יום ולילה בבחירת האאוטפיט המושלם, הגיע הזמן לעבור למחברות המושלמות. כי בינינו, זה מה שנצטרך באמת בבית ספר:

בלוק טאמבלר

מכירים את הילדים האופנתיים האלו עם הפיד היפה באינסטגרם, האאוטפיטים ההורסים והמחברות שאתם רוצים לגנוב בהפסקה? אז המחברות הבאות בהשראת הטאמבלר הם בדיוק בשבילם וגם בשבילכם! כנסו לסרטון ותבינו בעצמכם:

הסט הקלאסי

אם אתם לא חובבי טרנדים ודווקא אוהבים סטייל פשוט וקלאסי, המחברות הבאות הן בדיוק בשבילכם. הן חלקות יחסית, בעלות קישוטים לא מוגזמים ופשוטים להכנה שהופכים את המחברות לחמודות כל כך, שחבל להרוס אותן בכתיבה עליהן!

בעיצוב חדי קרן

אנחנו מודים, לסטייל הזה קשה לומר לא. המחברות הבאות הן כל כולן סט של חדי קרן! כן כן, כולל נצנצים וצבעוניות, כך שכל מה שחסר זו אבקת קסם שתעזור לכם להוציא 100 בבוחן פתע הקרוב.

הדפסים

אם אין לכם כוח להתחיל לגזור ולהדביק ולקנות חומרי יצירה, יש גם אופציה פשוטה יותר שכל מה שתצטרכו כדי להוציא אותה לפועל זו מדפסת צבעונית #קלללל

עוד הדפסים

לא התחברתם להדפסים הקודמים מאיזושהי סיבה? אין בעיה! הבאנו לכם עוד מגוון מחברות שניתן להכין בערך באותה השיטה. #להנאתכם

לאינסטוש

השימוש העיקרי במחברות הוא בשביל לכתוב בהן? טעות! המטרה העיקרית של המחברות הבאות היא לצלם אותן, בשילוב כמה אקססוריז, כדי שישתלבו בפיד שלכם באינסטגרם. אם אתם ממש מתעקשים, אפשר על הדרך גם לכתוב בהן.

הארי פוטר סטייל

קבלו את האחרון והחביב עלינו - מחברות בסגנון הארי פוטר שיהפכו אתכם למוקד העניין בכיתה. ולא הן לא מגיעות עם שרביט. 

אהבתם? יאי! תכינו גם לנו איזה סט?