סלבס

הזוג המלכותי, זאין מאליק וג'יג'י חדיד. (צילום: אינסטגרם gigihadid)

מזאין מאליק ועד אריאנה גרנדה: הסלבס חוגגים את ליל כל הקדושים

ליל כל הקדושים נגמר באופן רשמי, אבל תהיו בטוחים שסלבס בכל רחבי העולם ניצלו אותו עד תום. #יש_לנו_הוכחות

 אריאלה אביר   |   01/11/2017  |    |    | 

למרות שזה מרגיש שליל כל הקדושים נמשך כבר שבועיים, אתמול נחגג באופן רשמי החג הכי קריפי בחו"ל, וכל הסלבס האהובים עליכם ביותר עטו על עצמם את מיטב התחפושות, התאפרו אקסטרה מוגזם ויצאו לרחובות כדי לחגוג את הגרסא המשודרגת של פורים. ותהיו בטוחים שהם חגגו כמו שצריך. קבלו במחיאות כפיים את התחפושות הכי הזויות שהסלבס האהובים עליכם דגמנו השנה.

קאיה גרבר כנראה ממש מתבאסת שהיא לא חוותה את שנות ה-70:

did someone say 70’s

A post shared by Kaia (@kaiagerber) on

שרה היילנד התחפשה למייק ואילבן מ"סטריינג'ר ט'ינגס" עם בחור בשם וולס אדאמס, ועכשיו כל האינטרנט בטוח שהם ביחד:

11 hangin' out with a 10 #strangerthings

A post shared by Wells Adams (@wellsadams) on

שלום לספיידרמן הכי חתיך שראינו בחיינו, זאין מאליק:

A post shared by Zayn Malik (@zayn) on

ומה חשבתם, שהזוג המלכותי לא יילך על תחפושת זוגית? קבלו את ג'יג'י חדיד כחתולה השחורה, ידידתו של ספיידי

Spidey's girl 🕷🐾🖤 HAPPY HALLOWEEN from #FeliciaHardy, The Black Cat xx 🎃

A post shared by Gigi Hadid (@gigihadid) on

קיילי ג'נר הלכה על הלוק הבנאלי, והתחפשה עם ה-BFF שלה לשטן ומלאך:

Halloween W My Lil Devil ♥️

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

גם קמילה מנדס מ"ריברדייל" הלכה על הלוק המלאכי:

A post shared by Camila Mendes (@camimendes) on

סברינה קרפנטר העבירה את רוב החג באולפן ההקלטות, אבל זה לא מה שיגרום לה לפספס את רוח החג:

studio ghostie

A post shared by Sabrina Carpenter (@sabrinacarpenter) on

אריאנה גרנדה ומק מילר מחזירים לחיים את הסרט "זולנדר":

relax Derek

A post shared by Ariana Grande (@arianagrande) on

לנה פרייה מ"עד עצם היום הזה" העדיפה להשקיע השנה בתחפושת של הכלב שלה. תגידו שלום למניון הכי מתוק ביקום:

Trick or Tre ... TREAT, TREAT, TREAT!!! #HappyHalloween 🐾👻🎃🥓

A post shared by Lana Parrilla (@lparrilla) on

פייר? הכלה הזומבית של שיי מיטשל הלחיצה אפילו אותנו:

🎃H A L L O W E E N 🎃

A post shared by Shay Mitchell (@shaymitchell) on

לכל מי שלא מזהה את זוג העיניים הטהורות האלו, טיילר פוזי ממש נעלב מכם:

Happy halloweed. I mean Halloween. Shit.

A post shared by Tyler Posey (@tylerposey58) on

הלכנו לשכור את שירותיה של המתאגרפת מקנזי זיגלר:

hope your halloween was a knock out🥊🎃

A post shared by Mackenzie Ziegler (@kenzieziegler) on

קריסטן בל, הקול שמאחורי אנה מ"לשבור את הקרח", נאלצה להתחפש לאלזה לאחר שבתה הטילה וטו על התחפושת המשפחתית:

When your daughter demands you BOTH be ELSA for Halloween...you GRIN AND FORKING BEAR IT. #halloween

A post shared by kristen bell (@kristenanniebell) on