סטייליש

(צילום: תמר ליכטינגר)

מוכנים לסילבסטר? הנה 4 לוקים לציפורניים שאתם יכולים לנסות בעצמכם

שום לוק לא מושלם בלי לק.

 ראש אחד   |   29/12/2016  |    |    | 

 

 

בעוד רגע חגיגות הסילבסטר מתחילות, ועכשיו זה הזמן לתכנן את האאוטפיט המושלם לערב השנה החדשה. סביר להניח שרובכם כבר חשבתם על בגדים מנצנצים ונעליים מבריקות, אבל חשוב לזכור את הטאץ' הסופי - הציפורניים. יצרנו ארבעה לוקים הורסים לציפורניים באווירת השנה החדשה וההתחלות החדשות.

 

 

1. ברוכה הבאה, שנת 2017!

סוף כל סוף מתחלפת לה שנה! גם אתם מתרגשים מזה? אז למה שלא תציירו את הספירה לאחור על הציפורניים שלכם? כן, זה בדיוק מה שאתם צריכים לעשות - ואפילו להוסיף קצת נצנצים. 

 

איך עושים את זה?

מרחו לק בסיס שקוף ומעליו מרחו לק בגוון מטאלי. ציירו בלק שחור מספר על כל ציפורן ולאחר מכן ציירו פס "פרנץ'" בקצה הציפורן. לסיום קשטו את הציפורניים בנקודות צבעוניות!

 

 

(צילום: תמר ליכטינגר) (צילום: תמר ליכטינגר)

 

 

2. איחולים לשנה האזרחית החדשה

אם אתם פחות בקטע של החלטות לשנה הבאה וכל מה שאתם רוצים זה שתהיה לכם שנה אופטימית ושמחה, קשטו את הציפורניים בקישוטים שיעלו לכם חיוך על הפנים!

 

איך עושים את זה?

בחרו שלושה לקים בצבעים שונים, מרחו אותם בשורה (זה מעל זה) על ספוג וטפחו בעדינות על הציפורן עד שכל הציפורן תיצבע. לאחר מכן מרחו שכבת לק שקוף על הציפורניים כדי לאחד את הגוונים. ליצירת "ציפורן הסוכריות" מרחו על הציפורן שתי שכבות נדיבות של לק שקוף ופזרו מעל כדורים קטנים וצבעוניים לציפורניים (ניתן להשיג בחנויות ביוטי).

 

 

(צילום: תמר ליכטינגר) (צילום: תמר ליכטינגר)

 

 

3. בלינג בלינג

 

לא כל אחד מסוגל לצייר על הציפורניים, אבל אל דאגה! יש פתרונות יפים לא פחות ובהחלט יותר פשוטים לעיצוב הציפורניים לקראת הערב הנוצץ של השנה. 

 

איך עושים את זה?

מרחו שכבת בסיס ועליה מרחו לק שחור והמתינו לייבוש מלא. מרחו על ספוג לק בצבע כסוף (כמה שיותר מנצנץ - יותר טוב), לחצו את הספוג בעדינות על חציה העליון של הציפורן ולבסוף מרחו לק שקוף לאיחוד הגוונים.

 

 

 

(צילום: תמר ליכטינגר) (צילום: תמר ליכטינגר)

 

 

4. נשיקה בחצות

תודו שאתם חולמים לקבל נשיקה מהקראש בחצות. אז אמנם בזה אנחנו לא יכולים לעזור לכם, אבל לפחות נוכל להציע לכם עיצוב ציפורניים "אוהב" במיוחד. 

 

איך עושים את זה?

מרחו לק בכל צבע שתרצו - עדיף לצבוע בכמה צבעים שונים. טבלו מכחול דק בלק אדום וציירו שפתיים על שתי ציפורניים ועל השאר ציירו לבבות. אם תרצו - מרחו לק שקוף מנצנץ על הציפורניים לתוספת חגיגית!

 

 

(צילום: תמר ליכטינגר) (צילום: תמר ליכטינגר)

 

 

NAILS - איזה מראה הכי אהבתם?

 

 

(מאת כת"צ תמר ליכטינגר)