סטייליש

אנחנו מתעייפים רק מלחשוב על שש החלפות ביום (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

מוגזמת או מוגזמת: סלינה גומז לבשה 6 אאוטפיטים ביום אחד

ואנחנו מתלהבים כשאנחנו מחליפים בגדים פעמיים ביום! כלומר, מפיג'מה למכנס טרנינג ובחזרה לפיג'מה.

 נועם גורביץ'   |   07/06/2017  |    |    | 

מכירים את התחושה הזו שאתם עומדים מול הארון ופשוט לא מוצאים מה ללבוש? ערימות של בגדים נחות מול עיניכם אבל הדבר היחיד שאתם אומרים לעצמכם זה- "אין לי מה ללבוש!!!". התחושה הזו מתסכלת כמעט כמו כששליח הפיצה מאחר, אבל יש מישהי אחת שכנראה ממש לא מכירה אותה - סלינה גומז. 

סלינה נמצאת עכשיו בניו יורק, במסע יחסי ציבור לקידום הסינגל החדש שלה Bad Liar ובמהלך הימים האחרונים היא מתרוצצת מתוכניות אירוח לתוכניות רדיו ובין לבין גם הספיקה לצאת לדייט רומנטי עם דה וויקנד. בימים כה מטורפים, מה אתם הייתם עושים? לובשים סניקרס ובגדים נוחים, כמובן! אבל היי, אתם עדיין לא סלינה גומז ולהיות היא מצריך שישה אאוטפיטים שונים ביום אחד, לא?! אז אנחנו לא בטוחים שזה באמת היה הכרחי, אבל ככה זה עובד בהוליווד - לכל אירוע, קטן כגדול, מגיעים בלבוש אחר. אם זה היה תלוי בנו, היינו לובשים במשך שבוע רצוף את הג'ינס החדש שקנינו לא מזמן, לא משנה לאיזה אירוע. 

במהלך היום סלינה קפצה בין סגנונות כשהחלה בלוק קז'ואל בשעות הבוקר, סיימה עם מראה ערב בשמלת סאטן צמודה (לדייט שלה עם דה וויקנד) ובין לבין לבשה חליפת שני חלקים ורודה, שמלה כתומה עם שסע, שמלת פסים בשחור לבן וגם שמלת סרפן. כל לוק בפני עצמו היה יפייפה, אבל הדבר היחיד שחשבנו עליו הוא איך היא הספיקה להחליף ביניהם?! לא האמנו שיש מספיק שעות ביום בשביל להספיק להרכיב אאוטפיט, לעצב שיער ולהתאפר... שש פעמים!

1.סלינוש קז'ואלית (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

2. זורחת! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

3. הטרנד הזה כל כך שנה שעברה (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

4. החליפה הזאת לא יכלה להיות יותר טרנדית! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

5. שלוש שמלות בבגד אחד וזה עובד (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

6. המערכת בתגובה - אווו! (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)