בידור

(צילום: גטיאימג"ס)

מה קורה פה?!

לא אחד, אלא שני זוגות מככבים אצלנו הפעם ברשימת ה"היה או לא היה?"! ג'יילי ופרסון אומר לכם משהו?! יש מצב שתכף זה יתפוס...

  |   12/06/2013  |    |    | 

איך אומרים? "צרת רבים, חצי נחמה"? לא יכלנו להסכים יותר. בשבועות האחרונות אנחנו לא מפסיקים לשמוע על שני רומאנים שלכאורה מתפתחים בין שני זוגות ידידים קרובים - מצד אחד, הצעירים חסרי המנוח מיילי סיירוס וג'סטין ביבר ומצד שני, היפים והאמיצים קייטי פרי ורוברט פטינסון. הכי אופרת סבון. לפחות הם מככבים בכותרות ביחד, מה שגורם לנו לעקוב אחרי השמועות כמו במשחק טניס, מצד לצד. לעוד מישהו נתפס הצוואר?!

פרסון (ותודה לגולשת מיתר שנחלצה לעזרתנו עם דילמת השמות שלנו!) 

אז נפתח בזוג המבוגר יותר ברשותכם, מי אם לא הידידים הטובים קייטי ורוב, ששמם נקשר זה בזו מאז הפרידה העגומה של רובסטן. לפני כשבועיים דווח כי השניים מעבירים את הזמן יחד, וכנראה שהשמועות לא באו להם טוב, כי מאז הם שמרו על פרופיל נמוך במיוחד ונעלמו מהרדאר. לא עוד.

רוברט וקייטי

האתר X17 פרסם אתמול תמונות בלעדיות (ומטושטשות ביותר) של רוברט וקייטי, שהגיעו יחדיו להופעה של ביורק שנערכה השבוע בלוס אנג'לס. על פי עדי ראייה, השניים בילו יחדיו לצלילי הזמרת, אך יצאו איש איש לדרכו הנפרדת.

קייטי אף צייצה לביורק לאחר ההופעה שהיה מושלם! האם בגלל רוברט או למרות? ימים יגידו!

ג'יילי (שם זמני)

ובינתיים בקצה השני של מדורי הרכילות, הזוג המוזר שכוווולם מדברים עליו. האם האינטואיציה של סלינה גומז צדקה כשהזהירה את האקס להתרחק ממיס סיירוס? האם מיס סיירוס לא אמורה להיות בכלל מיסס? האם לא מדובר שוב במהומה על לא דבר? אל תהרגו אותנו, אנחנו רק השליח.

מיילי וג'סטין

אתר TMZ לעומת זאת, טוען בתוקף, אדום על גבי לבן שהזוג בתחילתו של משהו. לא ברור מה, אבל כנראה שסלינה לא תהיה מרוצה. או ליאם. ג'סטין ומיילי נצפו השבוע באחד המועדונים הנחשבים בלוס אנג'לס. על פי האתר מיילי הגיעה ראשונה, ואחריה הגיע ג'סטין שניגש הישר לשולחנה. TMZ טוענים שהשניים לא הפסיקו לפלרטט זה עם זו ואף עזבו את המקום ביחד בשעת לילה מאוחרת. ואנחנו טוענים שאם לסבתא היו גלגלים היא היתה סקייטבורד. נו, אז מה?!

את הבילוי המשותף הזה מלווה שסרטון שמתסיס עוד יותר את האווירה. למה? כי בסרטון רואים את ג'סטין עוזב אתה ביתה של מיילי (שוב), שעות ספורות לפני הבילוי הלילי המשותף.

http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=dcRuhAU9gI8

מיילי עצמה שותפה לסערה נוספת בעקבות סרטון יוטיוב שמופץ ברשת ומראה אותה רוקדת ומנענעת בטירוף באחד המועדונים בלוס אנג'לס.

SOOOOOO... - אם לפחות אחד מהזוגות האלה הולך לקרות על אמת, אנחנו בעד! מה שבטוח, הקיץ הזה לא הולך להיות משעמם...

(מערכת R1)