מגזין

איפה אפשר להשיג BFF כזו?! (צילום מסך מאינסטגרם dawsyns_creek)

מה עשתה הנערה הזו עבור הבסטי שלה ששיגע את הרשת?

לא, היא לא ויתרה עבורה על המשולש האחרון של הפיצה.

 אריאלה אביר   |   22/02/2017  |    |    | 

 

אם יצא לכם להתנסות בדייט או שניים בחייכם, אתם בטח יודעים שמדובר באחת החוויות הכי מלחיצות בעולם - אחרי בגרות במתמטיקה והרגע הזה שיורים על הדמות האהובה עליכם בפרק סיום העונה. ברור לכולנו שאם יכולנו לצרף את ה-BFF שלנו לדייט האירוע היה פחות טראומטי. ובכן, נערה אחת מארצות הברית, שאולי דואגת לבסטי שלה טיפה יותר מדי, החליטה לוודא שהדייט שלה הולך כמו שצריך.

 

דוסין אובנקס בת ה-19 שוחחה בטלפון עם חברתה ג'ורג'יה הוייר וסיפרה לה שהיא בדרכה לדייט. הוייר, שבדיוק התפנתה מעיסוקיה, החליטה להגיע לדייט ולתצפת על המתרחש. בדרך היא עצרה בחנות תחפושות וקנתה שפם מזויף, כי אם כבר לערוך תצפית על הדייט של ה-BFF, אז לעשות את זה כמו שצריך.

 

הדייט התנהל על מי מנוחות, עד שג'ורג'יה שלחה הודעה לדוסין: "למה את לא נוגעת באוכל שלך?". דוסין המבולבלת לא הבינה על מה מדובר, וג'ורג'יה הציעה לה להביט מאחוריה. דוסין גילתה שבשולחן מאחוריה יושבת החברה הכי טובה שלה, חמושה בקפוצ'ון, משקפי שמש ושפם. #קז'ואל

 

 

דוסין צחקה כל כך הרבה, שלא הייתה לה ברירה אלא להסביר לדייט שלה מה בדיוק קרה כאן. מיד לאחר מכן היא העלתה את ההתכתבות של השתיים ותמונה של ג'ורג'יה לחשבון הטוויטר שלה, והסיפור הפך ויראלי כמעט בן רגע, ובצדק. המחווה החברית של ג'ורג'יה לא היה מביישת אפילו חברות חזקה כמו זו של טיילור סוויפט וסלינה גומז, וקצת בא לנו לשכור את שירותיה לדייט הבא שנצא אליו.

 

 

 

לערוץ היוטיוב של אריאלה לחצו כאן.