מגזין

צילום: יוטיוב

מה עומד מאחורי הסרטון הוויראלי החדש של תום טרגר ולאה לב?

עוד לא בחרתם מקום ל״מחויבות אישית״? רוצים להשפיע על החברה ועל הדרך לפתח יכולות מנהיגות וארגון? סרטון ויראלי חדש פונה בדיוק אליכם.

 ראש אחד   |   04/09/2016  |    |    | 

 

אם גלשתם בפייסבוק בימים האחרונים, כנראה שנתקלתם בסרטון הבא:

 

https://www.youtube.com/watch?v=l_IaJlG2CNI&feature=youtu.be

 

 

 

בסרטון מככבים תום טרגר ולאה לב, שקורעים מצחוק כתמיד, ומטרת הסרטון נעלה במיוחד - קידום ״תכנית ניר״, פרויקט חדש של "איגי" על שמו של ניר כץ ז״ל, שנרצח בפיגוע במועדון הברנוער.

 

 

אז על מה כל הטירוף (וכן, 85 אלף צפיות וקרוב ל-900 שיתופים בתוך פחות מיומיים זה בהחלט טירוף)? "תכנית ניר" שמה לה למטרה להוביל שיח על זכויות אדם וערך שוויון האדם והאישה דרך עיסוק במגדר, מיניות, להט״בופוביה וגזענות. אם תצטרפו לתכנית, תשתתפו בפגישות שבועיות ותיהנו מלימודים עיוניים ומעשיים שיעזרו לכם להבין את הסוגיות הבוערות האלה בחברה הישראלית. בסוף התהליך החווייתי תיצרו פרויקט שמטרתו להעלות את המודעות בבית ספרכם לנושא שתבחרו. "איגי" מקווים שהתכנית המיוחדת תסייע ליצור מרחב שוויוני, בטוח ונטול אלימות בבתי הספר - לטובת כלל התלמידים.

 

 

התכנית, אם תהיתם, פתוחה לסטרייטים וללהט״בים כאחד, והיא נכללת בפרויקט המחויבות האישית, שבמסגרתו כל תלמיד בכיתה י'-י"ב צריך לבחור מקום להתנדבות או למעורבות חברתית. מובן שאפשר להשתתף בתכנית גם ללא קשר למחויבות האישית.

 

 

נשמע מעניין? תוכלו להיכנס כבר עכשיו לאתר התכנית לפרטים נוספים ולהרשמה: http://www.nirprogram.com

 

 

WATCH IT NOW - ומה אתם חשבתם על הסרטון של תום ולאה?

 

 

 

(כת״צ עילי שמעוני / ilays.rosh1@gmail.com)