סלבס

וואו, סיפור היסטרי (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מה לעזאזל קרה במסיבת הפיג'מות של מאדי זיגלר ומילי בובי בראון?

"זו הייתה מסיבת הפיג'מות הראשונה שלי, והיא נהרסה!"

 עומר טסל   |   12/01/2017  |    |    | 

 

 

וואו, איזה כיף להיות מילי בובי בראון. לא רק שהיא בת 12 וכבר מועמדת לפרסים רבים על תפקידה המדהים בסדרה Stranger Things, לא רק שהיא סופר-מגניבה ויודעת לעשות ראפ בצורה מושלמת, עכשיו גם גילינו שלשחקנית הצעירה יש BFF לא פחות מפורסמת. או מיי גאד, הכי Squad Goals!

 

 

 

כן, אתם מכירים את החברה הטובה של מילי - על מאדי זיגלר שמעתם? הרקדנית הקטנה והשחקנית הצעירה מכהנות כ-BFF's כבר למעלה מחמישה חודשים. וכשמילי התארחה (בפעם הראשונה) בתכנית האירוח של אלן דג'נרס, היא סיפרה גילויים מפתיעים וסופר-מעניינים.

 

 

 

"בגלל שאני מעריצה של התכנית 'רקדניות קטנות', של סיה ושל מאדי, בפעם הראשונה שפגשתי אותה בכיתי!", הודתה בהתרגשות. הכי הלם דג'נרס. בעקבות המפגש הראשוני המרגש התחברו השתיים במהרה, ומילי אפילו קיבלה הזמנה למסיבת הפיג'מות הראשונה שלה אי פעם, שהתקיימה בביתה של הרקדנית.

 

 

 

"באמצע הלילה התחילה לפעול אזעקת כיבוי האש", סיפרה מילה לאלן. "היינו חייבות לרוץ החוצה מהדירה, ואני בכיתי כי זו הפעם הראשונה שאני משתתפת במסיבת פיג'מות, והיא נהרסה לגמרי!" מילי חיקתה את עצמה בוכה בעודה מתארת את המקרה. אין ספק שמדובר בסיפור קורע מצחוק, ואנחנו חושבים שכדאי למילי ולמאדי להזמין גם אותנו בפעם הבאה, לא ניתן לשום דבר לקלקל את המסיבה.

 

 

צפו בסרטון המלא של מילי אצל אלן:

 

 

 

 

 

 

אנחנו מחכים להזמנה שלנו, בלי לחץ.

 

 

נמתין בסבלנות (קרדיט: giphy.com)