בידור

סופה של ידידות מופלאה? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מה לורד סיפרה על טיילור סוויפט שגרם למעריצים לזעום?

ומה הקשר לסלינה גומז?

 נועם גורביץ'   |   21/06/2017  |    |    | 

טיילור סוויפט ולורד חברות עוד משנת 2013, כשנפגשו לאכול המבורגר ביחד על ספסל בניו יורק (כך הן מספרות). בשנים האחרונות לורד היא חלק בלתי נפרד מהסקוואד המפורסם ובתקופה בה טיילור כמעט ולא פעילה בעמוד האינסטגרם שלה, היא דווקא בחרה לפרסם תמונה של השיר החדש של לורד (הכי Best Friends Goals!). במהלך ראיון למגזין The Guardian, לורד נשאלה על החברות הטובה בין השתיים ובתשובתה התייחסה אליה באופן שגרם לאנשים רבים לזעום. היא אמרה כי להיות חברה של טיילור זה כמו להיות חברה של מישהו עם אלרגיות מאוד ספציפיות כי יש מקומות מסוימים שאי אפשר ללכת אליהם, דברים שאי אפשר לעשות ובאופן כללי יש הרבה דברים שצריך להביא בחשבון כשנכנסים לחברות שכזו. עוד סיפרה על החיים בתור הבסטי של טיילור שלהיות חברה שלה זה כמו להיות חברה של אדם החולה במחלה אוטואימונית. לורד המשיכה ואמרה שלהיות חברה של מישהי מאוד מפורסמת מגיע עם יתרונות - הן תמיד יהיו שם אחת בשביל השנייה כי הן מבינות מה כל אחת עוברת בחיי הפרסום. 

A post shared by Lorde (@lordemusic) on

אמנם הזמרת מהר מאוד שיתפה ביתרונות, אך מעריצים רבים לא הצליחו להתגבר על כך שהיא הקבילה את החברות עם טיילור סוויפט למחלה אוטואימונית. מעריצה אחת אף צייצה בטוויטר "מעניין איך סלינה גומז מרגישה בנוגע לזה. איזו אנלוגיה בורה להפליא". להזכירכם, סלינה גומז חולה במחלת הזאבת (שהיא מחלה אוטואימונית) ובגללה אף הפסיקה את סיבוב ההופעות שלה. לורד מיהרה להגיב על הציוץ "לא ציינתי את טיילור, אבל בלי קשר - פישלתי וזה היה ממש חסר רגישות. אני מצטערת".

עד כה, טיילור לא הגיבה על התקרית וכנראה שגם לא תגיב כי היא עובדת בפרך על האלבום החדש שלה ונעדרת כבר זמן רב מהאינסטגרם (אנחנו הרוסים מגעגועים). אנחנו משערים שפליטת הפה של לורד לא תשפיע על החברות שלהן, אבל בלי קשר - טיילור, מה עם איזה טיזר לאלבום?!