סטייליש

אוי. לא. (צילום: Shutterstock)

מה יקרה אם לא תורידו את האיפור של פורים לפני השינה?

ספוילר: לא יהיה טוב.

 ראש אחד   |   22/03/2016  |    |    | 

 

חזרתן מאוחר ממסיבת פורים, צללתן בעייפות למיטה וחשבתן שאין מצב שאתן קמות לשטוף פנים עכשיו? ובכן, העצלנות גובה מחיר גבוה, ולכן התייעצנו עם המומחים של סבוקלם וליקטנו בעבורכן חמש סיבות מעולות להוריד את האיפור של פורים לפני השינה!

 

 

1. שאריות של מייקאפ או סומק עלולות להתערבב עם השומן בעור הפנים שלנו (בייחוד באזור ה־T השומני), לסתום לחלוטין את הנקבוביות ולגרום לדלקות!

 

 

2. כשאתן ישנות ועדיין מרוח לכן שפתון, אתן לא רק בולעות את השאריות שלו (איכסה), אלא גם מסתכנות בהופעת ראשים שחורים סביב השפתיים. זאת משום ששפתונים מכילים שעוות שאוטמות את הנקבוביות.

 

 

3. מייקאפ סופג לכלוך, שומנים ותאי עור מתים, מה שעלול לגרום להופעתם של לראשים שחורים ולחצ’קונים מעצבנים.

 

 

4. שאריות של צלליות אוטמות את זקיקי השערות על העפעפיים שלנו ועשויות לעורר דלקות עיניים כמו שעורה.

 

 

5. שאריות של מסקרה או אייליינר עלולות לחדור לעיניים דרך העפעף ולגרום לגירוי ולאדמומיות. מלבד זאת, המסקרה מתייבשת ומתגבשת בגסות סביב הריסים, ולכן כשתנסו להסיר אותה, ריסים עלולים להיתלש. והנה עובדה נחמדה על הריסים שלכן: לוקח להם כשמונה שבועות לצמוח מחדש!

 

 

אז איך מנקים נכון את עור הפנים?
ראשית, הקפידו לנקות את הפנים בתכשירים קוסמטיים טיפוליים המיועדים לעור רגיש והימנעו משימוש במסירי איפור המכילים אלכוהול או SLS (נתרן לאוריל סולפט), הגורמים לגירויים, צריבה ויובש מוגבר.

 

אלה הם המוצרים המומלצים לשטיפץ הפנים:


קרם ניקוי
קרם ניקוי, או לחלופין סבון או מוס ניקוי, מיועד להסרת איפור, גורמי זיהום חיצוניים ועודפי השומן. הקרם מומלץ בעיקר לעור רגיש ולמקרים שיש להסיר איפור כבד ושומני הדורש המסה על ידי עיסוי.

מוס ניקוי
מיועד לאיפור קליל, או כשטיפה נוספת לאחר שמנקים את הפני בקרם הניקוי או בחלב פנים.

מי פנים
אלה ישלימו את פעולת הרחצה ויסייעו להוריד את שאריות קרם הניקוי. לאחר שימוש באיפור כבד במיוחד מומלץ להיעזר במי פנים המכילים מרכיבי הסרה שיוצרים פילינג עדין לעור.

 

הסרתן את האיפור? הרגיעו את העור!
לאחר הניקוי יש למרוח קרם לחות לפנים כדי למנוע את התייבשות העור. קרם לחות איכותי בעצם משמר את הלחות בשכבות העור הבינוניות. כדי להשיג ניקיון מרבי מרחו את קרם הלחות על עור לח (אך לא רטוב). ככה הקרם ילכוד כמות גדולה יותר של לחות בתוך העור.

 

מוצרי הניקוי המנצחים של סבוקלם! מוצרי הניקוי המנצחים של סבוקלם!

 

תוכן שיווקי