בידור

(צילום: אימג"בנק/ gettyimages)

מה יהיה איתך פרז?

פרז הילטון, מלך הטראש אשר ידוע בתור אדם ללא מעצורים, הצליח להרגיז רבים וטובים במהלך חייו כמלך הרכילות. אבל אז הגיע השינוי... או שלא?! מי אתה פרז הילטון? 

  |   28/04/2017  |    |    | 
פרז הילטון

פרז הילטון, מלך הטראש אשר ידוע בתור אדם ללא מעצורים, הצליח להרגיז רבים וטובים במהלך חייו כמלך הרכילות. אבל אז הגיע השינוי... או שלא?! מי אתה פרז הילטון? 
 

לא דופק חשבון 

פרז הילטון, אחד מהרכילאים המרושעים וחסרי הרחמים שידעה הוליווד. בין אם באייטם, בכתבה או בצילומי פאפארצי, פרז לא שוכח להעליב את הקורבנות שלו - הסלבס. הרשימה (חלקית בלבד) כוללת את כריסטינה אגילרה, מדונה האגדית, לנה דל ריי, ג'סטין ביבר, בריטני ספירס ועוד. 

פרז הילטון

קחו לדוגמה את כריסטינה אגילרה, אחד הקורבנות האהובים של פרז. הבחור לא הפסיק לרדת על הזמרת, בעיקר תוך שהוא משווה בינה לבין הליידי גאגא. גם לנה דל ריי חטפה מהמרושע הזה לא פעם ולא פעמיים:

פרז הילטון

ההגיגים המרושעים של פרז הביאו אותו לא פעם לשערוריות ענק בלתי נשכחות כמו הריב האלים עם האמרגן של להקת "בלאק אייד פיז" באפטר פארטי לאחר טקס פרסי ה-VMA ב-2009.

דוגמה נוספת לזה שהבנאדם לא רואה בעיניים היא הדברים שאמר על מייקל ג'קסון בעקבות הידרדרות מצבו הבריאותי, אז טען פרז כי הדיווחים על מצבו הם למעשה תרגיל ביחסי ציבור. כידוע לכולנו ג'קסון לא איתנו יותר ולכן לא היה מדובר בתעלול יחצ"ני.

אין ספק שאחד השיאים לתעלולי הרכלן היה חשיפת תמונה בלתי צנועה של מיילי סיירוס, שנתפסה בעדשות הפפראצי עם חצאית מורמת. בלי כלום מתחתיה. הפצת התמונה גרמה למהומה גדולה בארה"ב מאחר ומיילי היתה קטינה בזמנו.

מהפך?

כנראה שכל המהומות והאש שמשך פרז, עשו את שלהן. בשנים האחרונות מצהיר הרכלן כי חל בו שינוי וכי הוא רוצה להיות אדם טוב יותר. הוא החל להתחבר לצד רוחני יותר, השיל ממשקלו עשרות קילוגרמים והתמתן מעט. ממש מעט. 

היום ניתן למצוא ברשימת החברים הקרובים שלו את קייטי פרי, ריטה אורה, ואפילו מדונה שעליה ירד במשך שנים (ובעקבותיה אגב הגיע לכמה ביקורים בארץ והתאהב בישראל). 

הוא לגמרי יותר מתון מפעם ולפעמים אנחנו אפילו מרגישים שהוא הפך קצת לסוג של דודה כשהוא מעלה תמונות חמודות ותאמינו או לא, מפרגן!

פרז הילטון

אז עם כמה שאנחנו רוצים להאמין כשאנשים מצהירים שהשינוי מתחיל בתוכם - אז פרז אנחנו לוקחים את הדברים בערבון מוגבל. רק לאחרונה נכנס הרכלן לקרב ציוצים רעשני עם דמי לובאטו, ואף הסתכסך עם רוב קרדשיאן (האח של) שטען שפרז פיברק ידיעה לגביו ולגבי האקסית ריטה אורה.

ובואו נודה על האמת, כולנו מרכלים לפעמים וכולנו מצייצים או מטקבקים לפעמים דברים מרושעים. איזה מזל שלא קוראים לנו פרז הילטון...

GOSSIP - מה אתם חושבים על פרז? רכלן מרושע או כותב מושחז שרק מנסה למצוא חן?

 (ירדן בן אביב)