בידור

היגיון בריא. (צילום: יח"צ)

מה הסיכוי שטוונטי וואן פיילוטס תוסיף חברים ללהקה?

כי כל המוסיף גורע וזה

 עמרי ויסמן   |   13/11/2018  |    |    | 

אתם קולטים שאין לטוונטי וואן פיילוטס גיטריסט רשמי במשרה מלאה, כן? טיילור ג'וזף הוא הסולן והבסיסט, ג'וש דאן הוא המתופף, אבל גיטריסט – אולי התפקיד שמזוהה יותר מכל עם להקת רוק – אין.

זה לא תמיד היה ככה. בתחילת הדרך, הקים טיילר ג'וזף את הלהקה עם הגיטריסט ניק תומאס ועם המתופף כריס סאלי, שעזבו מאז, וכיום טוונטי וואן פיילוטס הם בעצם צמד, כשכל האחריות נופלת על ג'וזף ודאן. אז נכון שטיילר מנגן גם בגיטרה ובקלידים באולפן ההקלטות, אבל מה עם ההופעות החיות? קצת מלחיץ, לא? אולי, אבל זה בדיוק איך שהבחורים אוהבים את זה – ולכן הם לא מתכננים לצרף אליהם חברים נוספים בקרוב, ומסתפקים בינתיים בנגני הליווי ובסימפולים.

"אנחנו לא רוצים שיהיה לנו נוח על הבמה, טוב לנו כשכל האחריות מוטלת על שנינו", השיב לאחרונה טיילר על השאלה האם טוונטי וואן פיילוטס עומדת להתרחב בקרוב. "אני לא שולל את האפשרות הזו ומי יודע מה יקרה בעתיד, אבל כרגע אנחנו אוהבים את האתגר. ובכלל, כשיש רק שני אנשים בלהקה ומישהו מהם מאחר לחזרות, אז צריך לחכות רק לאדם אחד ולא לכמה אנשים, וגם אם מתווכחים אז יש רק שתי דעות שצריך לקחת בחשבון, אז זה הרבה יותר פשוט". גאוני.