מגזין

(צילום: shutterstock, יח"צ)

מה המשקה האהוב עליכם אומר על האישיות שלכם?

אתם טיפוסים של מים, של קולה, של קפה או של נשר מאלט? בואו לבחון את האישיות שלכם! 

 ראש אחד   |   27/03/2016  |    |    | 

 

לכל אחד מאיתנו יש את המשקה שלו, נו, אתם יודעים, זה שכנראה לא נצליח לשרוד בלעדיו אפילו יום אחד. אבל מה המשקה הזה בעצם אומר על האישיות שלכם? בוא נראה.

 

מים 

shutterstock_243881668 (צילום: shutterstock)

בחיים לא תיתפסו ללא בקבוק מים - הבקבוק שלכם חשוב לכם אפילו יותר מארוחת עשר. ותנו לנו לנחש, אם אתם שתייני מים קבועים, בטח גם לכם יש בקבוק מעוצב ומגניב, נכון? #שיק. אם מים הם המשקה האהוב עליכם, אתם אנשים רגועים, בטוחים בעצמכם, והבריאות שלכם חשובה לכם הרבה יותר מהפוזה. אתם לא אוהבים אוכל ושתייה מתוקים מדי, אתם צנועים, ספורטיביים, בעלי גישה מינימליסטית, ועומדים עם שתי רגליים על הקרקע.

 

נשר מאלט

צילום: יח"צ (צילום: יח"צ)

אם אתם נוהגים לשתות נשר מאלט, אתם מקוריים ועצמאיים. אתם יודעים מה טוב לכם ואתם לא מרשים לאף אחד להגיד לכם אחרת. אתם מאופיינים בגישה בוגרת ומגניבה, ואנשים קצת רוצים להיות כמוכם. מלבד זאת, הבריאות חשובה לכם; הרי ידוע שנשר מאלט מכילה רכיבים השומרים על המערכת החיסונית שלכם (המשקה עשוי מלתת שעורה, שהוא מזין ובריא). דרך אגב, הידעתם שנשר מאלט יצאו בשיתוף פעולה עם הסדרה "החממה", ואתם יכולים לזכות בכרטיס זוגי למופע שלהם? לפרטים נוספים לחצו כאן (המבצע תקף עד סוף חודש מרץ 2016).

 

קולה 

shutterstock_268331306 (צילום: shutterstock)

לא משנה אם חם בחוץ או קר, אתם תמיד תשמחו לשתות קולה קלילה. הגזים מרעננים אתכם וצליל פתיחת הבקבוק או הפחית פשוט מרגיע אתכם. אתם מלאי חיים, אנרגטיים, ספונטניים, צבעוניים ומתוקים בדיוק כמו המשקה שלכם.

 

קפה 

shutterstock_92032841 (צילום: shutterstock)

נתחיל בדבר הכי ברור - אתם לא אנשים של בוקר. מלבד זאת, אתם כבר מתים להיות גדולים, ולכן אתם שותים משקה של אנשים מבוגרים (תודו שבכל פעם שאתם מזמינים קפה הפוך, אתם אוהבים את עצמכם קצת יותר). מה עוד? אתם אנשים שקטים שאוהבים לנוח ולהירגע. אין לכם שום בעיה עם טעמים מרירים, להפך, כמה שיותר מריר - יותר טוב! יש בכם תחכום עדין ואתם מאוד שאפתנים.   

 

כתבה שיווקית