סלבס

מה יהיה עם הג'סטין הזה? (צילום: אינסטגרם)

מה ג'סטין ביבר אמר למעריצה באוסטרליה שהצליח להרגיז את כל האינטרנט?

אנחנו לא בטוחים מי צודק בסיפור הזה...

 עומר טסל   |   14/03/2017  |    |    | 

 

 

 

בזמן שהוא מתכונן להופעתו בארץ - ואתם יודעים, מסתובב ברחבי הגלובוס עם מסע ההופעות שלו - ג'סטין ביבר (שוב) מסתבך. למען האמת, הפעם אנחנו חושבים שהצדק דווקא עם הזמר. ג'סטין הוא אחד האנשים הכי מפורסמים בעולם, אבל המעמד לא צריך לחייב אותו לוותר על מרחבו האישי. כשמעריצים באוסטרליה התנפלו על הזמר בבקשה לתמונה, ג'סטין החליט להגיב בצורה לא נעימה כל כך, אבל מוצדקת - גם הוא צריך פרטיות.

 

 

https://www.youtube.com/watch?v=9mn1ceLbCLc

 

 

בסרטון שהתפרסם ברשתות החברתיות מתועדים המעריצים מתנפלים על ג'סטין. הוא בתגובה פונה לאחת המעריצות ואומר לה: "איפה הכבוד שלך? תסתכלי על עצמך. את גורמת לי לבחילה" ומיד נכנס לאוטו ונוסע מהמקום. המעריצה התראיינה לחדשות ערוץ !E ושם שיתפה כי "ג'סטין התנהג בגסות" וכי היא הייתה הרוסה מהעניין. אנחנו זוכרים שבמאי 2016 הצהיר הזמר כי אינו מתכוון להמשיך להצטלם עם מעריצים. עם זאת, השבוע, לפני שהתקרית עם המעריצה הפכה לעניין ציבורי, העלה ג'סטין לרשתות החברתיות סדרת תמונות שבהן הוא מברך מעריצים, עם הכיתוב "אנחנו צריכים להתחבק יותר". 

 

 

 

 

Let's hug each other more

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

 

Everyone needs to just hug more

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

 

Let's hug each other more

A post shared by Justin Bieber (@justinbieber) on

 

 

מבולבלים? גם אנחנו. אם נראה את ג'סטין ברחוב, כנראה נצרח ונשתגע בתוך תוכנו, אבל נכבד את את המרחב האישי שלו. כאלה אנחנו, מכבדים. מלבד זאת, אנחנו לא רוצים להיות כוכבים של סרטון ויראלי - אנחנו מספיק מפורסמים גם ככה.