סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages,Shutterstock)

מה ג'יג'י חדיד עשתה שהצליח להכעיס כל כך את המעריצים?

השם שלה אפילו נכנס לרשימת האזכורים הטרנדיים בטוויטר...

 עומר טסל   |   07/02/2017  |    |    | 

 

 

ג'יג'י חדיד עולה לכותרת שוב, והפעם לא מדובר בקמפיין חדש וגם לא בפדיחת פוטושופ מביכה. בלה חדיד, אחותה של ג'יג'י, העלתה לרשתות החברתיות סרטון שבו האחיות אוכלות יחד עם חברותיהן במסעדה. ברקע נשמעות הבנות שרות שיר יום הולדת, והמצלמה מתקרבת לג'יג'י, האוחזת בעוגייה בצורת בודהה. בסרטון הקצר ג'יג'י מקרבת את העוגייה לפניה ומצמצמת את עיניה כדי שיידמו לעיניו המלוכסנות של בודהה.

 

 

 

 

 

 

המעריצים כעסו מאוד וטענו כי זוהי התנהגות פוגענית וגזענית. הטוויטר הוצף בציוצים בנושא, עד שהביטוי Gigi אוזכר כל כך הרבה פעמים, עד שנכנס לרשימת האזכורים הטרנדיים ביותר בטוויטר.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

אבל היה אחד - אולי אתם מכירים אותו, זאין שמו - שניסה להגן על חברתו בעצמו. אחד המעריצים שאל את זאין איך הוא מרגיש לגבי זה שג'יג'י צוחקת על אסייתים, בהתחשב בכך שלזאין עצמו יש שורשים אסייתים. זאין לא נשאר חייב וענה למעריץ "תסמוך עליי, היא אוהבת אסייתים" וחתם את הציוץ בקריצה.

 

 

 

 

להזכירכם, זו אינה הפעם הראשונה ששמה של ג'יג'י נקשר בשערורייה גזענית. ב-2015 הצטלמה הדוגמנית למגזין "ווג איטליה" באיפור ששיווה לה לוק אפריקאי ובפאת אפרו מתולתלת. גם אז המעריצים כעסו מאוד וטענו שבמקום להפוך את ג'יג'י לדוגמנית אפריקאית, המגזין היה יכול לצלם מלכתחילה דוגמנית שחורה. 

 

 

 

 

 

תגובתה של ג'יג'י טרם התקבלה. מה אתם חושבים על הפרשה?