סלבס

(צילום: Youtube, Gettyimages/אימג'בנק)

מהריב של קניה וטיילור עד הטוורקינג של מיילי: 7 הרגעים הכי זכורים מה-VMA's

מה שקורה ב-VMA's נשאר ב-VMA's?

 ראש אחד   |   28/08/2016  |    |    | 

 

אנחנו לא יודעים מה איתכם, אבל אנחנו מתכוונים להישאר ערים כל הלילה ולצפות בטקס פרסי ה-VMA, שישודר ב-3:00. כידוע, זה הטקס עם הכי הרבה דרמות - הופעות פרובוקטיביות, תלבושות הזויות וריבים מתוקשרים. אחח, אין כמו ה-VMA! בגלל שאנחנו אוהבים דרמות, וגם בגלל שאנחנו פשוט לא יכולים לחכות עד שהטקס יתחיל, החלטנו להיזכר בכל הרגעים הכי גדולים מטקסי ה-VMA. מוכנים?

 

1. הנשיקה של בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה ומדונה ב-2003

טקס ה-VMA של שנת 2003 נחרט עמוק בזיכרון הצופים בזכות הופעה פרובוקטיבית אחת. בריטני ספירס, כריסטינה אגילרה, מדונה ומיסי אליוט ביצעו מחרוזת של שיריה של מדונה: Like a Virgin ו- Hollywood. תוך כדי ההופעה בריטני, מדונה וכריסטינה התנשקו נשיקה צרפתית על הבמה. שוקינג!

 

(צילום: Giphy)

 

 

2. קניה ווסט מתפרץ לנאום של טיילור סוויפט ב-2009

למי שלא מעודכן ותהה איך המריבה בין קניה וטיילור החלה: טיילור קיבלה את פרס "קליפ השנה", קניה לא היה מרוצה, התפרץ לבמה בזמן שטיילור נאמה וצעק שביונסה היא שהייתה צריכה לזכות בפרס. קניה, גם אנחנו אוהבים את ביונסה, אבל תרגיע, זה רק ספורט.

 

(צילום: Giphy)

 

 

3. שמלת הבשר של ליידי גאגא ב-2010

איך אפשר בלי שערורייה ממלכת השערוריות, ליידי גאגא, שב-2010 הגיעה לטקס לבושה מכף רגל ועד ראש בבשר נא. גאגא סיפרה כי השמלה הייתה הצהרה של הצורך של האדם להילחם עבור מה שהוא מאמין בו. עוד מתברר שהשמלה נועדה לגנות את המדיניות ההומופובית של הצבא האמריקאי, שלא היה מעוניין כי חייליו יחשפו את נטיותיהם המיניות. 

 

(צילום: Giphy)

 

 

4. ביונסה מכריזה על היריון ב-2011

לפני שבכלל ידענו על בלו אייבי, ביונסה נתנה את הופעת חייה בטקס של שנת 2011 בביצוע היסטרי לשירה Love On Top. עם תום השיר היא זרקה את המיקרופון, (מייק דרופ, מישהו?), פתחה את כפתור הז'קט וליטפה את הבטן בצורה שאינה משתמעת לשתי פנים - המלכה בי בהיריון!

(צילום: Giphy)

 

 

 

5. מיילי סיירוס עושה טוורקינג נועז על הבמה ב-2013

אם אמרנו שגאגא היא מלכת השערוריות של 2010, אז מיילי כבשה את כס המלכות ב-2013, עם ריקוד טוורקינג נועז וצמוד על רובין ת'יק שלא השאיר הרבה מקום לדמיון. כבר אמרנו שזה הטקס הכי מופרע שיש?

 

(צילום: Giphy)

 

 

6. ג'סטין ביבר בוכה על הבמה ב-2015

לא צריך ללכת רחוק כדי להיזכר ברגעים בלתי נשכחים. 2015 אכן סיפקה לנו המון רגעים שנזכור לעד, ואחד מהם הוא זה - ג'סטין ביבר בוכה על הבמה לאחר ששר את What Do You Mean. לא ברור מה גרם לזמר לדמוע, אולי המעריצים או ההתרגשות שהשתלטה עליו, אבל פייר, התרגשנו.

 

(צילום: GIPHY)

 

7. ניקי מינאז' פותחת על מיילי סיירוס ב-2015

כן, שנת 2015 הייתה מלאת חוויות בזכות ההנחיה של מיילי ועשרות תלבושות הזויות שהוחלפו בזו אחר זו, והיה רגע אחד קצר שתפס אותנו לא מוכנים. ניקי מינאז' קיבלה את פרס "קליפ ההיפ-הופ הטוב ביותר" ובחרה לכוון את נאומה דווקא כלפי מיילי סיירוס, המנחה. "לכלבה הזאת יש הרבה מה להגיד עליי לכתבי הרכילות", ניקי הטיחה את זעמה במיילי, וכמובן, סיימה במשפט המפורסם: "Miley, what's good".

(צילום: Giphy)

 

 

VMA- איזה רגע זכור לכם במיוחד?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)