סטייליש

מצאנו פעילות לסופ"ש (צילום: מתוך האתר של קנדל וקיילי)

מהיום אתם יכולים להתקשר לקנדל וקיילי ג'נר והן יענו!

מי מתקשר לבדוק אם יש להן קולה בברז?!

 נועם גורביץ'   |   24/05/2017  |    |    | 

אחרי קולקציה ראשונה, שנמכרה כמעט לחלוטין בשבוע הראשון, קנדל וקיילי ג'נר חזרו לסיבוב שני עם קולקצייה חדשה ומוצלחת אף יותר בשם Kendall and kylie drop two. רק אמש היא שוחררה וכבר כמחצית מהפריטים הם כמעט סולד אאוט! 

הבגדים והאקססוריז הם באווירת שנות התשעים, החל מתיקי פאוץ' ועד למכנסיים מתרחבים, בהתאם לסטריט סטייל של האחיות השיקיות. בין הפריטים תמצאו גם משקפי שמש צרות, שמלות צמודות, חצאית ג'ינס מיני ונעליים, שמחירם נע בין 25 דולר ל-395 דולר. 

(צילום: מתוך האתר של קנדל וקיילי)

השיא של הקולקציה הוא כנראה שני פריטים שבזכותם תוכלו להתקשר לג'נריות ולספר להן כמה אתם אוהבים את נורמן, הכלב של קיילי (אם לא ידעתם מי זה נורמן, אתם לא מעריצים אמיתיים). מבולבלים? בחנות האינטרנטית תמצאו חולצה וכיסוי סמארטפון, כשעל כל פריט יש את שמה של קנדל או של קיילי לצד מספר טלפון כלשהו. המספר הזה אינו אקראי, אלא באמת תשמעו את קולה של זו שכתובה על הפריט! טוב, זה לא באמת מספר הטלפון שלהן, אבל אם תתקשרו למספר של קיילי תשמעו מהצד השני את קולה עונה "Hello?", בעוד שאם תתקשרו למספר של קנדל תשמעו הקלטה שלה אומרת "שלום, הגעתם לקנדל ג'נר, אנא השאירו הודעה לאחר הצלצול". 

(צילום: מתוך האתר של קנדל וקיילי)

אז הקולקציה מגניבה, מרעננת ואפילו אפשר לדבר עם קנדל וקיילי בטלפון (לא באמת!), אבל לא הכל מושלם, ואנחנו כמובן מתכוונים למחירים. אומנם הם מתחילים מ-25 דולר, אך הרוב המוחלט של הפריטים עולה מעל ל-100 דולר! השתיים בהחלט השתדרגו בקולקציה הנוכחית, אז כל שנותר לנו לקוות הוא שהקולקציה הבאה תימכר במחירים קצת יותר שפויים, כאלה שלא נצטרך לוותר על מסיבת פיצה בשביל לחסוך אליהם. #בחיים_לא_נוותר_על_פיצה