בידור

(צילום מסך מהסדרה "האנטומיה של גריי")

מ"האנטומיה של גריי" ועד "איך פגשתי את אמא": 5 החמישיות הכי טובות בטלוויזיה

מחמישה אנשים? 

 ראש אחד   |   01/06/2016  |    |    | 
tumblr_mbbyh9ZBdQ1rzzlilo1_500 (צילום מסך מהסדרה "האנטומיה של גריי")

מחמישה אנשים? 
 

 

מאז שחבורת חברים מסוימת כבשה את המסך (ואת הלב שלנו), המוחות הגדולים מאחורי סדרות הטלוויזיה האהובות הבינו שמלבד עלילה טובה, כתיבה טובה ומשחק טוב - צריך גם סקוואד. ועדיף כזה שירתק אותנו למסכים ושנרצה להיות חלק ממנו. אז קבלו את החמישיות הכי טובות שיש: 

 

1. MAGIC – "האנטומיה של גריי"

 

לפני הטרגדיות הקשות שפקדו כל דמות אפשרית בסדרה, הדמויות מרדית', אלכס, ג'ורג', איזי וכריסטינה מ"האנטומיה של גריי" היו בסך הכול מתמחים צעירים שהתכוננו לטרוף את עולם הרפואה. הם אהבו להתחרות ולאתגר זה את זה, להיות שם זה בשביל זה, להתנחל ולגור ביחד ואף להתאבל ביחד על מות חבריהם #דמעה. החברות החזקה ביניהם הקסימה את הצופים, והם הדביקו להם את הכינוי MAGIC – כל אות מסמלת דמות אחרת - שכן מספיק שאחד עוזב, והקסם נעלם.

 

2. הילדים – "משפחה מודרנית"

 

לוק, היילי, אלכס, מני ולילי הם הילדים הכי מצחיקים על המסך, וכל אחד מהם מציג צד שונה במשפחה הצבעונית והגדולה. החרשנית האחראית, השובב חסר הדאגות, הנשמה הגדולה בעלת החולשה לפואטיקה, חיית המסיבות האופנתית והילדה הקטנה והחצופה (היא שטן!). עזבו אתכם מהריבים ומהדאגות של המבוגרים, הילדים האלה מלמדים על החיים האמיתיים יותר טוב מכולם, ואנחנו מקנאים בהם שיש להם זה את זה. ועכשיו, אם תסלחו לנו, נחזור לצפות שוב בפרק שבו לילי הקטנה למדה לקלל לראשונה.

 

 

3. השקרניות – "שקרניות קטנות"

 

קצרה היריעה מלתאר את אופי החברות שנרקמה בין ארבע השקרניות עם היעלמותה של אליסון. לאחר חזרתה לחבורה (ולחיים) עברו חמש השקרניות יותר מדי חוויות של סף מוות וגם רגעים יפים שרק חיזקו את הקשר שלהן. גם בחלקה השני של העונה השישית, לאחר קפיצת זמן של חמש שנים שבמהלכה כל אחת המשיכה בחייה – ראינו כי כולן עזבו את עיסוקיהן על מנת להיות שם זו בשביל זו בעת צרה.

 

4. הפוגשים – "איך פגשתי את אמא"

 

טד, מרשל, לילי, ברני ורובין הם החבורה שבזכותה החיוך לא יורד לנו מהפנים. למרות שהם הפכים גמורים, הם מצליחים למצוא את הדרך לאזן זה את זה, וכל אחד מאיתנו יכול למצוא את הדרך להתחבר לכל אחד מבני החבורה, ולא משנה אם מדובר ברודף השמלות או בקנדית החריפה. נכון, גם אנחנו התאכזבו מסוף הסדרה - אבל בדיוק בשביל זה המציאו את הצפייה מחדש, שמאפשרת לנו להתאהב שוב ושוב בחבורה המדהימה הזאת (מבלי לראות את הפרק האחרון, כמובן). 

 

5. טין אנג'לס - "כמעט מלאכים"

 

נקנח בלהקת הפופ הארגנטינאית שהמשיכה להופיע מסביב לעולם גם כשארבע העונות המוצלחות והמרגשות של ''כמעט מלאכים'' הגיעו לסיומן. אין ספק שהחבורה נכנסה ללב המעריצים ברחבי העולם והשאירה חותם גדול על עולם הטלנובלות. עד היום יש קהל מעריצים גדול שעוקב אחר הקריירות של השחקנים ונוהג להיזכר בכל הרגעים היפים שהחבורה עברה לאורך הסדרה.

 

 

חמסה, חמסה, חמסהמכירים עוד חמישיות שפספסנו?

 

(כת''צ נטלי נפתולישן \ natali.rosh1@gmail.com )