סטייליש

(צילום: Giphy.com)

הנה 7 טרנדים שלא האמנו שיחזרו לאופנה

לזה לא ציפינו

 נועם גורביץ'   |   11/12/2016  |    |    | 

 

בכל תחילת עונה מגזינים וערוצי תקשורת העוסקים באופנה מפרסמים תחזית אופנתית לטרנדים שעתידים להיכנס לארון של פאשניסטי העולם. אבל, כמו שאומרים, "הנבואה ניתנה לשוטים" ותמיד לצד הטרנדים החזויים צצים כמה חדשים בהפתעה בזכות אופנת הרחוב הדינמית ומעשירים בעוד טיפה את האאוטפיטים שלנו. במקום לנסות לנחש מה הם הטרנדים המפתיעים ואיך לובשים אותם, פשוט המשיכו לקרוא, כי כבר עשינו בשבילכם את העבודה! אז מה הן שבע ההפתעות הגדולות של החורף?

 

1. גרביוני רשת 


בשקט בשקט גרביוני הרשת החליפו את תפקידם, והפכו מכיסוי חלקי של הרגליים מתחת לשמלה לאלמנט אופנתי הכרחי מתחת לג'ינס קרעים  או כזה שמבצבץ מתחת לנעליים. 

 

 

Fishnets under denim ??

A photo posted by by Danielle (@weworewhat) on

 

2. כיתובים על הגב

 

חשבנו שימיהם של הכיתובים על הבגדים ספורים בעולם האופנה, וכבר היינו עצובים, אבל הם חזרו, ובגדול! הכיתובים עברו מחולצות הטי שירט לגב הז'קטים, ובמיוחד לז'קט ג'ינס, בפונטים גדולים וצבעוניים. #התאהבנו

 

 

3. קוקו בלוף

 

ה"האן" החדש הגיע! עד לפני זמן קצר כולנו היינו מכורים לתסרוקת ההאן (חצי שיער אסוף בגולגול וחצי פזור) אבל מעכשיו אתם יכולים להיפרד ממנו לשלום ולהתחיל להתרגל לתסרוקת החדשה שחזרה אלינו משנות השמונים - קוקו בלוף גבוה. אם אתם נחרדים מהמראה רק נסו להיזכר מה חשבתם בנוגע להאן בהתחלה והנה אתם כמה חודשים אחרי...

 

 

. New cover ✨✨⚡️✨ @laishamag @dudihasson1 @fox_israel @reuvencohen @shlomitmalka ?⚡️?⚡️?

A photo posted by Miki Buganim (@mikibuganim) on

 

4. מעילי פרווה

 

הם נעימים, צבעוניים, מחממים והכי חשוב - מזויפים! מעילי פרווה מזויפים הם הדבר הכי חם כרגע באופנת הרחוב מסביב לעולם ואנחנו כבר לגמרי מכורים. אבל לפרווה מזויפת, כבר אמרנו?

 

 

@alexandralapp_?

A photo posted by street_style_paris (@street_style_paris) on

 

5. פרינט על פרינט

 

הבנו כבר שהחורף יותר זה יותר אבל לא ציפינו לכל כך... יותר. במבט ראשון העיניים קצת מתבלבלות אבל ככל שמסתכלים על השילובים המופרעים לאורך זמן כך יותר מתאהבים בטרנד. מבטיחים!

 

 

 

 

 

6. כסף וזהב

 

סוף כל סוף אפשר להפסיק לשבור את הראש על האם אנחנו אנשים של כסף או של זהב! תודה לאל הטרנדים הגדול שהעניק לנו מתנה שכזו. האמת? השילוב נראה מגניב.

 

 

 

7. מגפונים מאויירים

 

זה ברור לכולם שנעליים יכולות לעשות או להרוס אאוטפיט, אבל העונה לקחו את המשפט הזה צעד אחד קדימה והנעליים הפכו לשחקניות הראשיות בכל לוק. מגפונים עם כוכבים, פרחים או סתם קשקושים הם חובה בארון של כל פאשניסט ופאשניסטה אמיתיים. יאללה, להתחיל להצטייד!

 

 

@elysecohen?

A photo posted by street_style_paris (@street_style_paris) on

 

 

 

SURPRISE - איזה טרנדים הכרתם כבר?

 

 

(נועם גורביץ')