סטייליש

צילום: אינסטגרם, יח"ץ)

מג'יג'י חדיד ועד מילי בוב בראון: קבלו את הז'קט שמשתלט על הסלבס (ועל הארון שלנו)

אנחנו יודעים שכבר התמכרתן לטרנד הזה.

 ראש אחד   |   12/11/2016  |    |    | 

 

ז'קט הבומבר הוא ללא ספק הטרנד האהוב על כולנו, ובלי להכביר במילים איגדנו בעבורכן שישה לוקים מוצלחים של ז'קט בומבר שהדגימו הכוכבות האהובות. 

 

1. ביונסה

המלכה B ממשיכה לשלוט גם עם ז'קט בומבר שעליו רקומה האות B (אלא מה). השילוב של הז'קט עם חולצה ג'ינס וחצאית עור יוצר מראה שאינו מתאמץ אך בכל זאת רואים שהושקעה בו מחשבה. אנחנו חייבים להשיג בומבר כזה עם רקמה של R1!

 

ביונסה (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) זארה, 329 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) זארה, 329 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

2. קנדל ג'נר

תודה, קנדל ג'נר, שאת מדגימה לנו באופן מושלם חוק בסיסי בכל אאוטפיט - אם בחרתן פריט לבוש אוברסייז (ענקי), עדיף ששאר הפריטים יהיו צמודים או בגוונים ניטרליים לשם האיזון. הכי העתקנו!

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) ברשקה, 199 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) ברשקה, 199 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

3. אמה רוברטס

אנחנו בקראש תמידי על אמה רוברטס, שמצליחה להרכיב אאוטפיטים שמעוררים בנו קנאה עזה וחשק לרוץ להעתיק אותם. מה כבש אותנו הפעם? הבחירה בסניקרס אדומות שמתכתבות עם הפסים האדומים בז'קט הבומבר. כבר אמרנו שאנחנו הרוסים עליה?

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) H&M, י 299 שקלים (צילום: הנס מוריץ) H&M, י 299 שקלים (צילום: הנס מוריץ)

 

4. ג'ייד ת'ירוול

לא מזמן נבחר הלוק של ג'ייד למדור "העתק הדבק" בעיתון שלנו, ואתן בטח יודעות את זה כי אתן מכורות למדור. השילוב של ז'קט הבומבר הספורטיבי והפריטים ה"נשיים" מעורר בנו השראה ליצור לוק "אני אלגנטית ומגניבה" בעצמנו.

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מנגו, 199.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל) מנגו, 199.90 שקלים (צילום: יח"צ חו"ל)

 

5. ג'יג'י חדיד

ג'יג'י יודעת שפחות זה יותר ושז'קט בומבר כתום זה כל מה שצריך בחיים. כשהבומבר כל כך בולט, עדיף ששאר הבגדים יהיו יומיומיים ופשוטים. #כתום_שולט!

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) אייס קיוב, 399 שקלים (צילום: שי נייבורג) אייס קיוב, 399 שקלים (צילום: שי נייבורג)

 

6. מילי בובי בראון

מילי בובי בראון, איזה כיף להגיד את השם שלך! פאשניסטת העל הזאת היא לגמרי האובססיה החדשה שלנו. תראו איזה מראה אמיץ, צבעוני ומלא בפרינטים היא הרכיבה ,ואיכשהו הוא נראה מהמם. מילי בובי בראון, מילי בובי בראון... אנחנו לא מצליחים להפסיק להגיד את השם שלה. 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) מנגו, 199.90 שקלים (צילום: יח"צ) מנגו, 199.90 שקלים (צילום: יח"צ)

 

BOMBER - איזה לוק הכי אהבתן?

 

(מאת נועם גורביץ'/noamg.rosh1@gmail.com)