וידאו

ברור שגם נועה קירל שם! (צילום: באדיבות yes kidZ)

מגיא TV ועד אנה זק: הכוכבים האהובים עליכם משתפים פעולה למטרה חשובה

אותנו שכנעתם.

 דניאל פסו   |   20/07/2017  |    |    | 

אין דבר מלהיב יותר מצפייה בכוכבים האהובים עלינו על מסך אחד, וכשמדובר בשיתוף פעולה למען מטרה סופר חשובה? אנחנו מריחים סרטון ויראלי.

הבוקר עלה לרשת סרטון בהשתתפותם של אנה זק, גיא פודוליץ', נועה קירל, שגיא ברייטנר וכוכבי "סוואגרז" כחלק מקמפיין של yes kidZ העוסק במה שהם ובני נוער שונים חווים ברשתות חברתיות, כשהמסר החשוב שעומד מאחוריו: "אל תפחדו להיות מי שאתם".

הרשתות החברתיות משמשות אותנו לרוב לפרסום תמונות מפולטרות של האאוטפיט היומי, הכלב ההורס שלנו וארוחת הערב הפוטוגנית מאתמול בלילה, אך ישנם עוד דרכים בהן ניתן לנצל את הבמה המדהימה הזו, ואחת מהם היא האפשרות לתת ביטוי לקול הייחודי שלנו, בלי מסכות ובלי הצגות.

אתמול התייחס שגיא ברייטנר לנושא בפוסט נרגש שהעלה לאינסטגרם: "אני שמח על כל לילה שבכיתי כשהייתי ילד, על כל שיר ששרו עלי כל הכיתה, אני שמח על כל הרגעים שהרגשתי הכי בודד בעולם, על כל הדחיות מבחורות, על כל הכפכופים שקיבלתי בבית הספר, על כל השעות שביליתי בחדר על המחשב כי שנאתי לצאת החוצה. אני שמח על כל העלבונות והקללות. אני שמח שהרגשתי שאף אחד בעולם לא יוכל להבין אותי. אני שמח שעברתי את הכל ונשארתי מי שאני, סוחב את הצלקת הזאת. אני שמח שהעלתי במקרה סרטון ביטבוקס שפרץ ברשת ומשם התפרסמתי, כדי שאוכל להגיע לכאן. למקום הזה. לדבר עם הנוער על המסר, על שיימינג, על ביטחון עצמי. זו השליחות שלי, זו הסיבה שלי לקום עם חיוך בבוקר".

אנחנו רק רוצים להזכיר לכם - אנחנו אוהבים אתכם בדיוק כמו שאתם, ומעודדים אתכם להשמיע את הקול הייחודי שלכם, עם או בלי פילטרים. רק אל תפסיקו להעלות תמונות של חיית המחמד שלכם, טוב? #אנחנו_מכורים