סטייליש

השראה מושלמת לאאוטפיטים (צילום: צילום מסך)

מבוא לפאשניסטה: 6 עמודי אינסטגרם אופנתיים שאתם פשוט חייבים לעקוב אחריהם

אנחנו כבר לגמרי מכורים, עכשיו תורכם!

 נועם גורביץ'   |   08/05/2017  |    |    | 

לראות תמונות של חברים בפיד של האינסטגרם זה נחמד ויפה אבל מה עם קצת השראות לאאוטפיטים מנצחים? לחדשות אופנה? ללייף סטייל מעורר קנאה ולתמונות של אוכל מעורר תיאבון? אל דאגה! אין צורך לחפש ולחפש עמודים שכאלה כי מצאנו עבורכם שישה עמודי אינסטגרם שיספקו לכם בדיוק את הצרכים האלה ועוד. #לפאשניסטים_בלבד #לא_באמת

 

 

1. weworewhat@

אין ספק שאתם חייבים לעקוב אחר עמוד האינסטגרם של בלוגרית האופנה דניאל ברנסטין. בעמוד תראו את האאוטפיטים היומיומיים של דניאל והשראות נוספות של פאשניסטות שהיא תופסת ברחובות ניו ירק. “עוקב” אחר העמוד הזה מבטיח לכם פיד אופנתי במיוחד.

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך)

 

 

2. theoutsiderblog@

מה אפשר לבקש יותר מעמוד אינסטגרם של צלם אופנת רחוב? אולי צלם אופנת פיצה (“די! אתם מגזימים!”), אבל חוץ מזה - ממש כלום. עמוד האינסטגרם האופנתי הזה מורכב מתמונות של סטריט סטייל בשבועות אופנה ובאירועים גדולים וגם של כמה אנשים מגניבים ביומיום. עמוד שיוסיף סטייל לפיד שלכם!

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך)

 

 

3. StreeTrends@

די, מספיק, כבר 2017 ואנחנו לא יכולים בכל פעם להחליט לבד מה ללבוש, אנחנו צריכים עזרה (אבל בלי שידעו שנעזרנו במישהו, זה הכי גיל שבע). טוב, כנראה שאנחנו קצת דרמטיים, אבל בכל מקרה מצאנו פתרון לבעיה שלנו - עמוד אינסטגרם שמדי יום מפרסם תמונות של לוקים מגניבים ומיוחדים שאפשר לשאוב מהם השראה בקלות. הכי לגזור ולשמור!

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך)

 

 

4. yanyanchan _@

מצאנו עמוד אינסטגרם לכל אוהבי לוחות ההשראה שביניכם, עמוד שמשלב אופנה ולייף סטייל ויעשה לכם חשק לגור באוסטרליה. מבולבלים? היכנסו לעמוד של בלוגרית האופנה האוסטרלית יאן יאן צ’אן (הלם, אותו השם כמו של עמוד האינסטגרם שלה) ותראו בעצמכם כמה השראה התמונות שלה מעניקות לבגדים, אוכל וחוויות קיציות על חוף הים. חוץ מהלוקיישן האוסטרלי, הכול בר השגה!

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך)

 

 

5. Fashion_week@

נושמים אופנה ורוצים להיות מעודכנים בכל החדשות החמות, לצפות בתצוגות בלייב ולהתעדכן בטרנדים היישר מהרחוב? עמוד האופנה הזה הוא בדיוק בשבילכם. בעמוד מועלות תמונות של בלוגריות אופנה מובילות ושל אנשים אופנתיים אקראיים ברחובות וכן מתפרסמים עדכונים שוטפים מעולם האופנה. אנחנו כבר מזמן מכורים, עכשיו תורכם!

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך)

 

 

6. safvck@

אוהבות אופנה אבל לא מתחברות לאאוטפיטים צבעוניים ומוגזמים שבדרך כלל רק בלוגריות אופנה לובשות? וול, עמוד האינסטגרם הזה הוא בדיוק מה שאתן צריכות! בעמוד תמצאו תמונות של אאוטפיטים פשוטים, יומיומיים, בגוונים ניטרליים - אבל עדיין הכי שיקיים שיש. #לגזור_ולשמור

 

(צילום: צילום מסך) (צילום: צילום מסך) (קרדיט: Giphy.com)

 

איזה עמוד הכי אהבתם?