סטייליש

רגע, מה? (קרדיט: יוטיוב)

לשבור ולפורר: זה הטרנד החדש והמוזר בעולם הביוטי

קחו פטיש ותבנית ותתחילו להתפרע

 נועם גורביץ'   |   27/11/2017  |    |    | 

אהלן לכל הביוטרים שלנו, נכון שאתם אוהבים לצפות בסרטוני הדרכת איפור ביוטיוב? לקבל השראה מאשלי וקסמן בקשי ומעמרי מזרחי להיילייטר בוהק ולסומק מושלם? אחרי שמקבלים השראה, מיד רצים למראה להתנסות ומשתמשים בכל מוצרי האיפור שיש בשידה (ועושים מאתיים תמונות סלפי). כשאתם מתאפרים, אתם משתמשים במוצרים בצורה המקורית שלהם, נכון? וול, שכחו מכל מה שחשבתם על מוצרי האיפור שלכם, כי הטרנד הגדול עכשיו בעולם הביוטי הוא לפורר, להמס ולשבור אותם.

בחודשים האחרונים, הרשתות החברתיות הוצפו בסרטונים מוזרים (ומספקים בטירוף) של הריסת סמקים, צלליות ושפתונים. בטח אתם שואלים בבלבול - למה שיעשו דבר כזה?! אז מסתבר שיש לזה סיבה, אפילו כמה, ולטרנד הזה יש שלוש אופציות, כששתיים הגיוניות (ואפילו מגניבות) ואחת היא סתם לכיף.

להרוס בשביל לבנות מחדש: אלה שני הסוגים הראשונים של ההריסה, שלהם יש מטרה מסוימת וחכמה (באמת!).

  1. אופציה אחת היא להמס ליפסטיקים ולשפוך אותם מחדש לתבניות "כוורת", כך שכל הצבעים נמצאים מול העיניים (עדיף לפי גוונים) ואז אפשר לבחור ברגע את הצבע המתאים לאאוטפיט וגם לחסוך במקום במגירת האיפור. 
  2. האופציה השנייה מטרתה ליצור גוונים חדשים, בכך שמפוררים צלליות או ממיסים שפתונים ומאחדים ביניהם, עד ליצירת הגוון המושלם (כי לא כולם יודעים לייצר צלליות בצבע כחול נייבי). 

A post shared by Slayedteen (@slayedteen) on

להרוס סתם בשביל הכיף: במקרה הזה, אין שום מטרה לבלאגן שעושים בחדר, זה רק בשביל הכיף והסיפוק הלא פרופוציונאלי שמקבלים מלדפוק על סומק עם פטיש. 

היינו אומרים לכם לא לנסות את זה בבית, אבל זה דווקא נראה לנו די מגניב (כן, גם אם זה סתם לכיף). רק אל תשכחו לנקות אחריכם!