סלבס

(צילום: אימג'בנק/GettyImages)

לקנדל ג'נר יש מה להגיד לאנשים שחושבים שהיא חייבת ללבוש חזייה

סיבה # 30,521,442 למה אנחנו אוהבים אותה.

 ראש אחד   |   26/07/2016  |    |    | 

 

קנדל ג'נר פרסמה אתמול באפליקציה שלה פוסט שהצליח למשוך את תשומת לבנו. בפוסט, שזכה לכותרת "שחררו את הפטמה", כתבה קנדל שהיא לא מבינה למה לעשות עניין אם מישהי לא לובשת חזייה. "אני חושבת שזה קול ופשוט לא אכפת לי! זה סקסי, זה נוח ואני אוהבת את החזה שלי, זה הכול!". קנדל הוסיפה תמונות פפרצי שלה וצילומים מתצוגות אופנה שונות שבהן רואים בבירור שהיא לא לובשת חזייה. 

 

ל צילום מתוך האפליקציה של קנדל, kendall

 

המסר של הפוסט הזה חשוב מאוד בעינינו כי החברה נוקטת מוסר כפול בנוגע לחזה הנשי. מצד אחד, בכל קמפיין אופנתי נראים מחשופים. מצד שני, פטמות זה ביג נו נו. קחו לדוגמה את המקרה של הטניסאית סרינה וילאמס - לפני פחות מחודש לעגו לה משום שהפטמות שלה בצבצו בזמן שהשתתפה בטורניר הטניס היוקרתי וימבלדון (שבו, דרך אגב, היא זכתה במקום הראשון. אבל מה אכפת לטרולים, העיקר שראו לה את הפטמות). וזה עוד לפני שהזכרנו שאנשים רבים מדי סבורים שהנקה בפומבי זה איכסה פיכסה.

 

**** during the **** against **** on day twelve of the Wimbledon Lawn Tennis Championships at the All England Lawn Tennis and Croquet Club on July 9, 2016 in London, England. (צילום: אימג'בנק/GettyImages)

 

אנחנו חושבים שאנשים שוכחים שמדובר באיבר בגוף ולא באביזר אופנתי שנועד לשרת את ההמונים. לכן, אם מישהי לא רוצה ללבוש חזייה כי זה לא נוח לה או כי היא פשוט לא מעוניינת, זו זכותה המלאה. אנחנו שמחים שסלבס משפיעות כמו קנדל ג'נר ומיילי סיירוס, למשל, מפיצות את המסר הזה ברבים ומדברות על הסוגיה מבלי להתבייש.

 

 

NIPPLE - תעשו מה שנוח לכן ואל תחשבו על מה יגידו אחרים.

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)