סלבס

לא מגניב בכלל. (צילום: יוטיוב)

לא תאמינו למה המעריץ בן ה-15 התפרץ לבמה בהופעתה של אריאנה גרנדה

וואו, נדמה שאריאנה נבהלה בטירוף מכל המקרה!

 עומר טסל   |   06/03/2017  |    |    | 

 

 

קרה לכם שהייתם בהופעה של הזמר או הזמרת האהובים עליכם, ובעודכם מביטים אל האמן הרגשתם כל כך מחוברים וכל כך בתוך השיר, ולרגע קטן חשתם כאילו הם שרים רק לכם? זה מה שפיל קונלי בן ה-15 הרגיש, רק שבמקום להמשיך וליהנות מהמופע - פיל החליט לעשות מעשה קיצוני במיוחד.

 

 

פיל נכח בהופעתה של אריאנה גרנדה בפילדלפיה ביום רביעי האחרון, והוא היה כל כך מוקסם משירתה של הזמרת עד שהחליט לעזוב הכל ולעלות לבמה. לא ברור איך הוא הצליח לעקוף את מערך האבטחה הצמוד, אבל מהר מאוד הוא מצא את עצמו מאחורי הקלעים. בהיסוס קל, פיל החל לצעוד על הבמה לקראת הזמרת שבאותו רגע ביצעה את השיר Moonlight. למרות שהמאבטחים מתחת לבמה קראו לו לרדת, פיל החליט להתקרב עד לזמרת ואף כמעט נגע בה. המעשה המטריד נקטע כשמספר מאבטחים התנפלו על פיל והורידו אותו מהבמה בכח, בעוד אריאנה צועקת "היי, תירגעו!" ומיד לאחר מכן חזרה לשיר.

 

 

 

 

 

למקרה שתהיתם מה לעזאזל עבר בראשו של פיל כשביצע את המעשה המופרע - הנער סיפר לאתר TMZ שהוא הרגיש כאילו אריאנה מקדישה לו את השיר ושהוא בסך הכל רצה לתת לה חיבוק. "לא רציתי להפריע לה לשיר, ולהרוס את המופע, אז חיכיתי בצד עד שיכולתי להגיד 'היי' " אמר בסרטון שהועלה לאתר. לא מגניב פיל, לא מגניב בכלל. נדמה שגם הפרעת לזמרת, גם הבהלת אותה וגם עברת על החוק. למקרה שתהיתם, פיל גורש מהמופע והוריו קרקעו אותו לביתו עד שילמד את הלקח #נו_נו_נו