סטייליש

ואיך זה קשור לאיפור? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

למה רואן בלנשרד בכתה בטקס פרסי האופנה?

הדמעות שלה מנצנצות

 נועם גורביץ'   |   07/06/2017  |    |    | 

ביום שני (5.6) אירע טקס פרסי ה- CFDA, אליו הגיעו מובילי תעשיית האופנה האמריקאית. על השטיח האדום צעדו ג'יג'י חדיד, בלה חדיד, ג'ואן סמולס ואשלי בנסון, אך הופעתה של רואן בלנשרד היא זו שגרמה לנו לערער בכל מה שידענו על ביוטי.

רואן ידועה בתור פאשניסטה שלובשת אאוטפיטים אמיצים ומתאפרת בהתאם. לאירוע הזה היא הגיעה לבושה בשמלת מקסי צהובה עם פרינט פרחוני ועל רגליה סנדל עקב בגוון כתום, היא אספה את שיערה בטבעיות לאחור והאיפור שלה היה בסך הכל עדין, מלבד לדמעות שזלגו מעינייה. סתם, היא לא באמת בכתה, אלא הייתה מאופרת באופן כזה שהיה נראה שהיא דומעת נצנצים, כלומר, תחת כל אחת מעינייה היא הדביקה מדבקה מנצנצת.

 זו לא פעם ראשונה שרואן מפתיעה אותנו בתחום האיפור - לתצוגת האופנה של שאנל היא הגיעה עם איילינר מוגבה מקו הריסים (עדיין לא נרגענו ממנו) ולטקס הוליווד הצעירה של מגזין "ניילון" הגיעו עם ציור של כנף בעין הימנית ומדבקות מנצנצות מתחת לשתי עינייה (דומות לאלו שהדביקה הפעם).

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

מבחינתנו, האיילינר לבדו הוא השקעה ענקית (שימו לב לכנף הקצרה המושלמת בקצה העיניים של רואן), אז בטח איילינר בתוספת נקודות. תגידו, אתם חושבים שהיא הצליחה להדביק אותן בניסיון הראשון? אנחנו בעיקר מבולבלים מהאיפור הזה אבל בכל זאת, איכשהו זה נראה מגניב על רואן. 

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

תשפטו בעצמכם - הייתם מתאפרים ככה?