סטייליש

הכינו את הממחטות (צילום: אימג'בנק/Gettyimages, מתוך האינסטגרם)

למה קנדל עצבנה את המעריצים ומה גרם לקיארה פראני לבכות על הבמה?

כנסו לחדשות האופנה של השבוע!

 נועם גורביץ'   |   09/05/2017  |    |    | 

 

עולם האופנה מספק לנו תוכן אינסופי ובמקום שתנברו בעשרות אתרים ותחפשו בייאוש את העדכונים החמים של השבוע - סיכמנו לכם את ארבעת האירועים הגדולים! #אין_בעד_מה.

 

היא אמרה כן!

קיארה פראני, הבלוגרית מספר אחת בעולם, חוגגת היום חגיגות כפולות - גם יום הולדת 30 (קבלי קולולושים ממערכת "ראש אחד") וגם אירוסין לפדז, בן זוגה הראפר האיטלקי. אם חשבתם שהחגיגות הסתכמו בעוגת שוקולד עסיסית והצעת האירוסין הייתה בפרטיות בביתם - חשבו שוב. קיארה חוגגת כבר שלושה ימים בארוחות, מסיבות וטיול לוונציה עם עשרות חברים ובני משפחה לבושים בסוודרים עליהם רקום "קיארה" ובתום החגיגות, במהלך הופעה של פדז, הוא כרע על ברך אחת מול קהל של עשרות אלפים ושלף טבעת! קיארה ענתה כן, כמובן, ואף עין לא נותרה יבשה בקהל. #מזל_טוב!

 

 

A post shared by Calza Giuliano (@giulianocalza) on

 

 

מלכת עולם האופנה

אנה ווינטור, העורכת הראשית של מגזין "ווג" האמריקאי ואחת הנשים המשפיעות ביותר בעולם האופנה, הוכתרה כבר מספר פעמים על ידי בכירים בעולם האופנה בתור "המלכה" אך עכשיו, יותר מתמיד, היא באמת קרובה לתואר הזה. בסוף השבוע האחרון, קיבלה אנה תואר "דיים" מהמלכה אליזבת' על תרומתה יוצאת הדופן לאופנה ולעיתונות. כל הכבוד לאנה! אבל אנחנו תוהים - מתי אנחנו נקבל תואר אצולה על תרומה יוצאת דופן לעולם ההאשטאגים ולשליחי הפיצה? אה?

 

 

פירגנה בחיוך אבל בחייאת, לא תורידי את משקפי השמש? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages) פירגנה בחיוך אבל בחייאת, לא תורידי את משקפי השמש? (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

 

 

 

עומדים על הדמיון

סטפנו גבאנה, מעצב מותג העל "דולצ'ה וגבאנה" (דה), פירסם לאחרונה תמונה בה נראית נעל בעיצובו משנת 2014 לצד נעל מקולקציית "קרוז 2018" של שאנל, כשלשתיהן עקב דמוי עמוק יווני עתיק, תחת הכיתוב - "מעניין" והאשטאג "מי עשה את זה קודם?" #אאוץ'. דוברת של שאנל הגיבה לאתר האופנה "פאשניסטה" - "אמנם לשתי הנעליים יש מוטיב דומה... אבל העיצוב ככלל שונה באופן ניכר. הדמיון בסך הכל מוכיח שליוון יש השפעה והשראה רבה על אמנים, מעצבי אופנה, כתבים ופילוסופים...". אכן יש שוני רב בין הנעליים אך אי אפשר להתווכח שהכיתוב של סטפנו מדויק והדמיון בהחלט... מעניין. 

 

 

A post shared by stefanogabbana (@stefanogabbana) on

 

 

מעריצים זועמים על קנדל?

לפני כארבעה ימים פרסם "ווג הודו" את השער החדש שלהם לחודש מאי, בכיכובה של קנדל ג'נר. המגזין חוגג השנה עשר שנים להיווסדו והחל מחודש מאי כל השערים יהיו בסימן החגיגות והמסורת ההודית. קוראים רבים זעמו ברשתות החברתיות על כך שדווקא השער הראשון בסימן זה הוא בכיכובה של כוכבת בינלאומית ולא כוכבת מקומית ובתגובותיהם ציינו שמות רבים של נשים הודיות שהיו יכולות להתאים ולכבד יותר את הקונספט של ההפקה. קנדל ג'נר טרם הגיבה לזעמם של הקוראים אך "ווג הודו" פרסם בתגובה: "לאורך השנה נפרסם גיליונות מיוחדים לכבוד עשר שנות הפעילות של המגזין, כשהראשון מביניהם הוא במאי, אך גיליון עשר השנים הרשמי יתפרסם רק באוקטובר 2017... במהלך עשר השנים האחרונות המגזין פרסם 12 שערים בלבד בכיכובן של כוכבות בינלאומיות, ביניהן קנדל ג'נר, כך שתשעים אחוז מהשערים היו הודים ואנחנו גאים בזה... הודו סיפקה אינספור פנים יפות לעולם להעריץ ובסופו של דבר אנחנו 'ווג', מותג בינלאומי, ואנחנו רוצים להרעיף אהבה בחזרה לעולם בפרסום מפורסמים בינלאומיים מדי פעם". #מיקרופון_נופל

 

 

 

A post shared by VOGUE India (@vogueindia) on

 

נו, מרגישים מעודכנים?