סטייליש

סטורמי צילמה? (צילום: אינסטגרם Kyliejenner)

למה קיילי ג'נר מחקה כמעט את כל התמונות של סטורמי מהאינסטגרם?

תיפרדו לשלום מהתמונות המתוקות של הבייבי, כי אתם לא תראו אותה בזמן הקרוב

 נועם גורביץ'   |   12/06/2018  |    |    | 

אתמול קיילי ג'נר פרסמה סלפי מתוק שלה עם סטורמי, שעורר רעש ברשתות החברתיות. קיילי הצטלמה ללא איפור וחשפה את הנמשים המפורסמים שלה, בעוד שסטורמי... לא ממש הייתה חלק מהתמונה. כוכבת הריאליטי חתכה את בתה באופן בולט, מהלך מפתיע בהתחשב בזה שעד כה היא פרסמה תמונות וסרטונים שלה בגאווה. תוך זמן קצר הפוסט הזה הוצף בתגובות מבולבלות: "את באמת חושבת שהסלפי היה כל כך מוצלח שהיה שווה לחתוך את הבת שלה?" ואפילו בטוויטר פורסמו עשרות ציוצים: "קיילי ג'נר חתכה את סטורמי מהתמונה שלה. למה היא כל כך אובססיבית כלפי עצמה?". קיילי מהר מאוד הגיבה לאחד ההייטרים והסבירה שהיא לא מתכוונת להראות תמונות של סטורמי בזמן הקרוב. אנחנו לא בוכים, נכנסה לנו פרטיות לעין. 

אחרי שראינו את התגובה הזו התחשק לנו לצפות בתיעודים מתוקים של בייבי סטורמי (במיוחד עכשיו כשהם מצרך נדיר), ומהר מאוד התברר לנו שהחשק הזה לא אפשרי. הג'נרית הצעירה מחקה את רוב התמונות של בתה, מלבד אלו שלא חושפות את פניה. קיילי, הבנו שאת לא מתכוונת לפרסם אותה יותר, אבל לפחות תשאירי לנו זכר קטן מהלחיים השמנמנות שלה. בכל מקרה, למרות שעד כה היא ממש לא היססה לשתף בתמונות ובסרטונים של סטורמי הקטנה, כנראה שהיא נזכרה שכל פוסט נחשף למאות מיליוני אנשים ברחבי העולם והחליטה לשמור את התבגרותה של התינוקת בסוד. 

אם יש משהו שקיילי יודעת לעשות, זה לשמור סוד. במשך 9 חודשים העולם התחבט בשאלה האם היא בהיריון או לא, ועד לרגע האמת כמעט אף אחד לא ידע לענות על התשובה הזו. כשהיא לבסוף הפיצה את הבשורה, היא הסבירה למעריציה שהיא הסתתרה מעין הציבור בשביל לחוות את ההיריון ולהתכונן לתפקיד האמא בדרך החיובית והרגועה ביותר. יתכן שהחזרה האינטנסיבית לרשתות החברתיות הרתיעה אותה שוב והיא החליטה ליהנות מתפקידה בתור אמא באופן פרטי. טוב, נו, אנחנו לגמרי מכבדים את ההחלטה הזו! למרות שנתגעגע לצעוק "יו! איזה חמודה!" אל עבר מסך הסמארטפון שלנו. 

A post shared by Kylie (@kyliejenner) on

A post shared by @commentsbycelebs on