סטייליש

אאוץ', הן גרמו למלחמת כוכבים (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

למה מעריצים זועמים על קנדל ג'נר, ג'יג'י חדיד וקאיה גרבר?

"התמונות האלה היו גורמות להן להישלח הביתה בכל עונה של 'הטופ מודל הבאה של אמריקה'"

 נועם גורביץ'   |   12/11/2017  |    |    | 

ג'יג'י חדיד, קאיה גרבר וקנדל ג'נר הן מהסופרמודלס הנחשבות והאהובות בעולם, הן צועדות כמעט בכל תצוגת אופנה נחשבת, משתתפות בקמפיינים הנוצצים ביותר וקובעות טרנדים בסטריט סטייל שלהן (תודה לקנדל על שרשרת הצ'וקר, לג'יג'י על לוקים מונוכרומטים ולקאיה על המגפונים הצבאיים). אפשר להגיד שהן ממש לוק סקייווקר, הנסיכה ליאה והאן סולו של עולם האופנה, לא? וול, כנראה שממש לא ואם תנסו לקשר ביניהן ובין סדרת הסרטים המצליחה, מעריצי "מלחמת הכוכבים" יכעסו מאוד. 

מגזין האופנה "הארפרס בזאר" פרסם הפקה אומנותית במיוחד בגיליון נובמבר, שכולה הייתה מוקדשת ל"מלחמת הכוכבים", במטרה לחגוג את הסרט החדש שיצא בקרוב. המגזין שיתף פעולה עם המאייר בריאן ווד, שאייר את דוגמניות העל קנדל ג'נר, קאיה גרבר, בלה חדיד, טיילור היל וג'יג'י חדיד על רקע סצינות קלאסיות מהסרט, כשהן לבושות בבגדי מעצבים יוקרתיים (רעיון מושלם לפורים). הסופרמודלס לא הצטלמו במיוחד להפקה הזו, אלא בריאן השתמש בתמונות קיימות שלהן מתצוגות שונות ואייר אותן כחלק מסצינות מפורסמות. "היופי בסרטי 'מלחמת הכוכבים' הוא שהם נוגעים בכל כך הרבה נושאים בעולם, זה מגניב לפרוש את כנפי היצירתיות שלי בשילוב שני תחומים (אופנה וקולנוע) שיגעו בהרבה אנשים שונים", כך סיפר בריאן במגזין. 

מתוך אתר "הארפרס בזאר", אייר: בריאן ווד

מתוך אתר "הארפרס בזאר", אייר: בריאן ווד

מתוך אתר "הארפרס בזאר", אייר: בריאן ווד

בריאן ו"הארפרס בזאר" לא ציפו לתגובות של מעריצי סדרת הסרטים, שהציפו את הטוויטר בציוצים זועמים כמו "איזו בושה לעשות דבר כזה לסרט כל כך גדול", "זה נראה כמו שיעורי בית גרועים בתיכון", "הנסיכה ליאה בטח מאוד עצבנית עכשיו". אחת התגובות הבולטות הייתה זו בה השוו את התמונות האלה לתמונות שנשפטות בתוכנית הריאליטי "הטופ מודל הבאה של אמריקה" ואמרו שכל אחת מהן הייתה נשלחת הביתה בגלל התמונות האלה. פייר? צחקנו בקול רם. 

קנדל, בלה, ג'יג'י, קאיה וטיילור אפילו לא באמת הצטלמו להפקה הזו ובכל זאת חטפו אש, כנראה שאסור להתעסק עם מעריצי "מלחמת הכוכבים". מצד שני, תחפושת של סופרמודל בתחפושת מהסרט כשעליה ציוצים זועמים יכולה להיות הצלחה מסחררת. רגע, שוב פעם דיברנו על פורים? סורי, אנחנו מתכוונים השנה לזכות בתחרות המערכתית (זוכים במגש פיצה!). 

אז מה אתם חושבים - תגובה מוגזמת או הגיונית?