סלבס

(צילום: אימג'בנק/GettyImages)

למה טיילור סוויפט תיעדר מטקס ה-VMA? קבלו את כל התאוריות וההשערות

כשמסתכלים על זה ככה, אנחנו יכולים להבין, אבל... 

 ראש אחד   |   28/08/2016  |    |    | 

 

 

אחד הטקסים הכי חשובים בתעשיית מוזיקת הפופ הוא טקס ה-VMA. לא רק שמדובר בטקס משוגע לחלוטין (משהו באווירה שם יוצר ריבים מתוקשרים מהרגיל - ההתקוטטויות של קניה וטיילור, הריב של מיילי וניקי ועוד...), זוהי הזדמנות לאמנים רבים להציג לראשונה קליפים חדשים ולקדם את המוזיקה שלהם. בשנה שעברה זכינו לראות את הקליפ של ג'סטין What Do You Mean, את הקליפ של טיילור Wildest Dreams ואת הקליפ המוזר למדי של מיילי, Dooo It. לכן הידיעה שטיילור סוויפט כנראה לא תבוא לטקס השנה הפתיעה אותנו לגמרי - רצינו קליפ חדש, רצינו לנתח את התלבושות שלה, רצינו דרמה, רצינו לראות אם טום יגיע ובקיצור - רצינו אותה!

 

 

לצערנו, טיילור לא מועמדת השנה לאף קטגוריה, ומקורות מוסרים שזו הייתה בחירה מודעת של הצוות שלה. על מנת לקבל מועמדות האמן צריך להגיש את היצירות שלו לתחרות של ה-VMA. כזכור, טיילור הכריזה באוקטובר של השנה שעברה שהיא מתכוונת לקחת הפסקה, וחוץ משני קליפים מהאלבום 1989 (Out of the Woods ו-Wildest Dreams), שיצא לפני שנתיים, לא היה לה מה להגיש לתחרות. כשמסתכלים על זה ככה, אפשר להבין למה היא לא באה.

 

 

בנוסף רוחשות שמועות לפיהן קניה ווסט יקבל זמן במה חופשי בטקס ועומד לדבר מול כולם במשך ארבע דקות שלמות. בהתחשב בהיסטוריית הנאומים המעליבה שלו כלפי טיילור, ונוכח והעובדה שהריב בין שניהם עוד טרי... וול, גם אנחנו היינו מפחדים לבוא.  

 

 

אנחנו עדיין מקווים שטיילור תפתיע אותנו. אין ספק שאם היא תהיה באירוע, יהיה הרבה אקשן לדבר עליו. היי, אולי היא תבוא בהפתעה ותשחרר את הקליפ שהיא לכאורה מצלמת עם טום הידלסטון? לדעתנו זה יהיה צעד שיווקי מבריק, משהו שכולם ידברו עליו חודשים רבים. טיילור, רוצה לצרף אותנו לצוות שלך? יש לנו עצות מעולות! 

 

 

FINE - נו, טוב, יהיה כיף גם בלעדיה. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)