בידור

באמת למה? (צילום: יח"צ)

למה זאין מאליק לא הצטרף ל”שיר האיחוד” של וואן די?

וגם: מתי הלהקה תתקמבק באמת?

 עמרי ויסמן   |   25/06/2017  |    |    | 

בהמשך לידיעה שפרסמנו אתמול, השאלה שכולם שאלו את עצמם הייתה האם זאין מאליק יניח את המשקעים שלו בצד ויצטרף לחבריו (לשעבר?) מוואן דיירקשן בשיר ההתרמה של סיימון קאוול למען נפגעי אסון השריפה במגדל המגורים בלונדון – חידוש מרגש לשיר Bridge Over Troubled Water של הצמד הוותיק סיימון וגרפונקל. התשובה, כידוע, התגלתה הבוקר כשלילית: "לואי וליאם חתמו מיד על החוזה להשתתף בשיר, בעוד שהארי ונייל רצו מאוד ליטול חלק בפרויקט והביעו נכונות, אך לוח הזמנים שלהם לא איפשר להם לעשות זאת", הדליף מקור שמקורב לעניינים. "לגבי זאין – הוא בכלל לא הגיב לפנייה. נראה שהוא עדיין פגוע וממורמר מכל מה שקרה בינו לבין הבנים האחרים והוא לא הצליח להתעלות על עצמו. לא היה לו נעים להגיע".

בנוסף הדגיש המקור ש"לא מדובר באיחוד אמיתי של וואן דיירקשן, אלא בפרויקט משותף של ליאם ולואי כזמרי סולו. שימו לב ששם הלהקה לא מוזכר בשום מקום". חבל, אבל תסכימו איתנו שזה עדיף על כלום. לסיום, חשף המקור את הדעה שלו לגבי איחוד עתידי ואמיתי של 1D: "אני בטוח שזה יקרה ביום מן הימים, אך לא בקרוב. הם ככל הנראה יעשו את מה שלהקת טייק ד'את עשתה וימתינו עשר שנים". עשר שנים!? אפילו עמרי לא יישאר כאן עד אז (כן, בטח...). השיר בינתיים לא זמין לשמיעה בישראל, אלא אם יש לכם חשבון ספוטיפיי (לאקי יו!) עד שיוטיוב יחליטו לצ'פר גם אותנו, ניאלץ להתאזר בסבלנות.

וברצינות שנייה, עצוב לחשוב על עשרות בני האדם שנספו באסון המחריד. מערכת ראש אחד משתתפת בצער המשפחות ומאחלת החלמה לפצועים. 

צילום: יח"צ