סלבס

(צילום: טוויטר)

למה המעריצים של וואן דיירקשן לא מרוצים מהחדשות המשמחות האלה?

אנחנו מתרגשים, אבל כנראה שלא כולם מתרגשים איתנו.

 ראש אחד   |   30/11/2016  |    |    | 

 

 

וואן דיירקשן מלווים אותנו זמן רב - כמעט שבע שנים עברו מאז השתתפו הבנים בתכנית הכישרונות "אקס פקטור בריטניה", והילדים גדלו. כמה גדלו? לא תאמינו אילו חדשות הגיעו לאוזנינו. שריל פרננדז-ורסיני וליאם פיין יוצאים כבר תקופה ארוכה, ועכשיו השמועות אושרו - השניים מצפים לילד ראשון! OMG#

 

 

 

(צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews) (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews)

 

להזכירכם, ליאם נבחן לראשונה בתכנית ב-2008 כשהיה בן 14 בלבד. שריל, ששימשה אז שופטת בתכנית, הייתה בת 25 ונשואה. כן, כך הם הכירו לראשונה.

 

 

 

צפו באודישן הראשון של ליאם מ-2008:

 

https://www.youtube.com/watch?v=HBj9ctwZsX0

 

 

אבל לא כל המעריצים שמחים בשמחתם של השניים. היו שעיקמו את האף עוד כשליאם ושריל החלו לצאת, ועכשיו שנודע על ההיריון של שריל, הם בכלל לא מרוצים. למה בעצם? עברו שמונה שנים מאז האודישן הראשון של ליאם. נכון, אז הוא היה נער בן 14, אבל היום הוא בחור בוגר בן 23. ושריל אמנם מבוגרת מליאם בעשר שנים וקצת, אבל לא חסרים מקרים מעולם הבידור, בדיוק כפי בעולמנו שלנו, בהם אחד מבני הזוג מבוגר יותר מהאחר.

 

 

ויש לנו דוגמה קלאסית מעולם הבידור במיוחד בשבילכם. זוכרים את בראנג'לינה, למשל? (רגע, אנחנו צריכים לנגב את הדמעות) בראד פיט מבוגר מאנג'לינה ג'ולי ב-11 שנים - אף אחד לא הרים גבה. אז למה המעריצים החלו להגיב בחריפות בטוויטר?

 

 

 

 

 

 

 

 

אוקיי, אז נכון שההיכרות של השניים הייתה קצת מוזרה, אבל עברו מספיק שנים, כולם התבגרו והרבה מים זרמו בנהר. אנחנו נוטים להאמין שעושים מהעניין הזה ביג דיל רק מפני שזו מערכת יחסים שבה האישה מבוגרת מהגבר. ואם נניח את כל הדרמה בצד, אנחנו נרגשים בשביל הזוג המאושר. מה שטוב לליאם - טוב לנו! אגב, אנחנו צופים לילד העתידי עתיד מוזיקלי. בכל זאת, עם כאלה הורים... 

 

 

מה אתם חושבים? האם המעריצים צודקים או מגזימים?

 

 

(עומר טסל / omert.rosh1@gmail.com)