סלבס

(צילום מסך: YouTube)

למה האינטרנט כועס על מייגן טריינור?

זו ממש לא הדרך לשמש דוגמה למעריצים.

 ראש אחד   |   19/07/2016  |    |    | 

 

 

אין ספק שמייגן טריינור משמשת לנו מודל לחיקוי ודוגמה אישית; נדמה כי מייגן היא הדוברת הראשית של סוגיית דימוי הגוף החיובי והאהבה העצמית. כידוע, מייגן כבשה אותנו בשיר All About that Bass, להיט קצבי שלא יצא לנו מהראש עד היום (ואפילו נכנס לרשימת הקליפים הכי נצפים ביוטיוב!) שגם הפך להמנון להעצמת דימוי הגוף וקרא לכולנו לא להתנצל על המראה החיצוני שלנו, גם אם אנחנו לא במידה 34. לגמרי איתך, מייגן!

 

 

 

 

 

לאחר מכן שחררה מייגן להיט מעצים נוסף, Me Too, גם הוא כיפי וסופר-קליט וגם הוא מבקש להאדיר אהבה עצמית ומטיף לנו לאהוב את מי שאנחנו, בדיוק כפי שאנחנו! כיף שאמנית פופ לא שרה רק על אהבה ועל נושאים "פוטוגניים", אלא דואגת לשים במרכז הבמה את הנושאים הכי בוערים שכל מתבגר ומתבגרת מתמודדים איתם. #הכי_דוגמה_אישית

 

 

 

 

אז למה בכל זאת, למרות הגישה המוזיקלית המעצימה, האינטרנט כועס על מייגן טריינור?

 

 

 

מייגן התראיינה למגזין בילבורד והתבטאה בנוגע לבחירות המתקרבות למוסד הנשיאות האמריקאי: "אני צריכה להיות מודעת יותר, אבל אם הבחירה הייתה בין (קלינטון) לבין טראמפ, ללא ספק הייתי מצביעה לה," היא אמרה. "אבל אני לעולם לא הצבעתי ואין לי שום עניין לעשות זאת". אוי ואבוי, מייגן, ככה את משתמשת בקול שלך? משליכה אותו לפח?

 

 

 

התגובות לא איחרו לבוא. ברשתות החברתיות קטלו את הזמרת הצעירה ואמרו שדמות ציבורית כמוה, המשמשת דוגמה לצעירים רבים, לא יכולה להתבטא בכזאת שאננות באשר לבחירות. עצם אי-הבחירה מעידה על חוסר אכפתיות ועלולה להשפיע לרעה על רצונם של מצביעים פוטנציאליים להשתתף ולהשפיע.

 

 

 

 

 

 

 

מייגן בת 22, כלומר היא כבר יכלה לתת את קולה ולהשתתף בבחירות פעם אחת, לפני ארבע שנים. בחירתה לא להצביע בבחירות הקודמות ולא באלה המתקרבות מסעירה את האינטרנט ואת המעריצים שטוענים כי מייגן מועלת בתפקידה כדמות לחיקוי. אנחנו תוהים אם הביקורת באינטרנט תגרום למייגן להבין את הכוח שלה בתור דמות ציבורית וגם בתור קול בוחר. כל קול קובע ומשפיע!

 

 

 

VOTE - מה אתם חושבים על החלטתה של מייגן לא להצביע בבחירות?

 

 

 

(עומר טסל -Omert.rosh1@gmail.com)