סלבס

(צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

למה האינטרנט זועם על טיילר פוזי (ולגמרי בצדק)?

זה ממש לא מצחיק, טיילר.

 ראש אחד   |   31/07/2016  |    |    | 

 

רגע, יש כאן מישהו שלא מכיר את טיילר פוזי, כוכב הסדרה "זאב צעיר"? בסדר, רק וידאנו. אם אתם לא עוקבים אחר חשבון הסנאפצ'ט של טיילר, נספר לכם שהשחקן הצעיר והמצליח הכניס את עצמו לצרות גדולות מאוד כשעשה צחוק מקהילת הלהט"ב בסרטון שהעלה לחשבון האישי שלו.

 

טיילר צילם סרטון שבו הוא הולך במנהטן ומתקרב לרחוב גיי, Gay Street (לשם הרחוב אין שום קשר לקהילה הגאה). בסרטון הצביע טיילר אל שלט הרחוב וצעק "זה אני! זה אני ואני זה!". לאחר מכן הפך את המצלמה למצב סלפי וצעק בקול רם "מעולם לא הרגשתי חי יותר, אני גיי!". 

https://www.youtube.com/watch?v=V-Gs55DILfU

 

 

אפשר היה לקבל את סרטון "היציאה מהארון" של טיילר בהבנה - וכך אכן התייחסו המעריצים ביום שבו פורסם הסרטון - לולא היה מדובר היה בבדיחה על חשבון הקהילה הגאה. למחרת פרסום הסרטון הודיע טיילר שהוא מתנצל, שהסרטון לא היה אמיתי ושהוא בכלל סטרייט. "אני תומך באהבה על פני שנאה. אף שאני לא גיי, אני תומך בקהילה הגאה ומתנצל אם מישהו נפגע מדבריי". מה אתה אומר, בטח שנפגענו.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

חשוב שדמויות ציבוריות יבינו שלכל מילה שהם אומרים ומקליטים יש משמעות. אם מדובר בבדיחה - ובטח כשהיא על חשבונה של קהילה שלמה שנלחמת על ההכרה בה - היא יכולה לפגוע הרבה יותר, שכן היא עשויה להגיע למאות אלפי אנשים ברשתות החברתיות. אנחנו מעריכים את ההתנצלות של טיילר, אבל מוכרחים להודות שלקחנו את הבדיחה קשה במיוחד.

 

 

SORRY - האם זה מאוחר מדי לבקש סליחה?

 

 

(עומר טסל - omert.rosh@gmail.com)