סלבס

תקשיבו לה טוב-טוב (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

למה ג'ניפר לורנס מתנהגת בגסות למעריצים?

האמת, יש משהו בדבריה...

 עומר טסל   |   01/01/2017  |    |    | 

 

 

 

קרה לכם פעם שהלכתם ברחוב ונתקלתם בסלב כלשהו? לפעמים מדובר במתמודד אלמוני יחסית בתכנית ריאליטי ולפעמים מדובר במגה-כוכב, כזה שאם תצלמו איתו סלפי, תוכלו לשבור את הרשת (או לפחות את קבוצת הווטסאפ השכבתית). ובכן, אי פעם תהיתם מה יקרה אם תפגשו ברחוב את ג'ניפר לורנס, למשל? זה בסדר, אתם יכולים לחלום על מפגש עם השחקנית ההוליוודית האהובה, אבל יש לה בקשה אחת מכם - אל תתנהגו כאילו אתם מכירים אותה.

 

 

"התחלתי להתנהג ממש בגסות כלפי מעריצים", סיפרה הכוכבת בראיון למגזין "דיילי טלגרף" וגם הסבירה למה. "אנשים חושבים שבגלל שאני מפורסמת הם חברים שלי והם מכירים אותי. אבל אני לא מכירה אותם", היא מוחה.

 

 

אין צורך להתעצבן, ג'ניפר די צודקת. לפעמים כשאנחנו פוגשים אנשים מפורסמים, אנחנו מתנהגים בצורה נלהבת (שלא נאמר, נלהבת מדי), ועבור הצד השני, המפורסם, העסק יכול להיות די מרתיע. "תנו לי להגן על הבועה שלי", היא מבקשת. "נכון, יש לי עבודה מוזרה, אבל אל תיתנו לזה לקלקל לי את המציאות שלי". אל תחשבו שלג'ניפר יש כוונות רעות רק כי היא עלולה לסרב לסלפי עם מעריצים. להזכירכם, את ערב חג המולד האחרון היא העבירה בבית חולים לילדים, שם הצטלמה עם הילדים ושימחה אותם. 

 

 

 

 

 

 

(קרדיט: giphy.com)

 

 

נו, טוב, בסדר. אנחנו מבטיחים שאם נראה את ג'יי לו ברחוב נמתן את התגובה שלנו. או לפחות ממש ממש נשתדל לא לבקש סלפי.