סלבס

אנחנו עדיין בעדך, טיי-טיי. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

למה בלוגר הרכילות המפורסם הזה עצבני על טיילור סוויפט?

הבלוגר לא חסך את מחשבותיו על הזמרת המפורסמת בסרטון שהעלה לערוץ היוטיוב שלו

 עמרי ויסמן   |   09/11/2017  |    |    | 

אחרי שהמפיק המצליח דיפלו מתח ביקורת על המוזיקה של טיילור סוויפט, הגיע תורו של סלב אחר לתקוף את הזמרת, ימים בודדים לפני יציאת אלבומה החדש, Reputation. המגה-בלוגר פרז הילטון טוען שטיילור ואנשיה גרמו אתמול לחסימת חשבון הטוויטר הפרטי שלו - ThePerezHilton@ (להבדיל מחשבון הטוויטר המסחרי של האתר שהוא מתפעל, PerezHilton@), בגלל שהוא הדליף את רשימת השירים של האלבום לפני שהיא נחשפה באופן רשמי. אם זה באמת נכון, אפשר להגיד שבמובן מסוים טיילור שולטת על האינטרנט, ואם טיילור שולטת על האינטרנט זה די אומר שהיא אחד האנשים הכי חזקים בעולם, לא?

הכול התחיל כשהילטון פרסם ציוץ עם תמונה ובה היה אפשר לראות את העטיפה האחורית של Reputation, ועליה רשימת השירים של האלבום (שגם ככה יוצא מחר, כן?). זמן קצר לאחר מכן קיבל הילטון הודעת אזהרה מחברת התקליטים של סוויפט, הדורשת ממנו להסיר את הציוץ לאלתר, אבל זה כנראה לא הספיק כי זמן קצר לאחר מכן חשבון הטוויטר שלו הוקפא לגמרי! הילטון לא נשאר פראייר והעלה ליוטיוב סרטון בן שש דקות ובו הוא המסביר מה קרה ועל הדרך גם התלונן ותקף את הכוכבת.

"טיילור סוויפט אחראית לכך שהקפיאו את החשבון שלי", אמר הילטון. "מוקדם יותר היום דיברתי על עיתונאים אחרים שנחשפו לבריונות מצד המכונה שנקראת 'טיילור סוויפט', ועכשיו גם אני נפלתי קורבן לזעם שלה. אני לא יודע אם רשימת השירים שפרסמתי נכונה או לא, אבל גם אם כן – למי אכפת? האלבום גם ככה יוצא בעוד יומיים, את משעה אותי מטוויטר כי עשיתי לו קידום מכירות? זה לא שהדלפתי מוזיקה או משהו – זו כולה רשימת שירים!", רטן הבלוגר.

יש לציין שחשבון הטוויטר המוקפא חזר לתפקד אחרי מספר שעות, אבל רק אחרי שטיילור עצמה שיחררה את רשימת השירים הרשמית של האלבום. אז מה דעתכם? האם פרז הילטון בסך הכול עשה עבודה עיתונאית תמימה? האם חברת התקליטים של טיילור עשתה את הדבר הנכון בכך שהיא גרמה לטוויטר להקפיא את החשבון של הילטון? מעבר לכך, האם זמר אחר, פחות מפורסם מטיילור, היה יכול לגרום למעצמת אינטרנט כמו טוויטר להקפיא חשבון תוך דקות ספורות בגלל עניין כל כך פעוט? האם טיילור סוויפט משתלטת על העולם?