בידור

תעלו כבר ליוטיוב! (צילום מסך מטוויטר)

למה אי אפשר לשמוע את השיר של 1D בארץ?

לא הצלחתם להקשיב לשיר החדש שוואן דיירקשן הוציאו בסוף השבוע? גם אנחנו השתגענו מזה. אז למה זה קורה, ואיך בכל זאת אפשר להקשיב ל-Drag Me Down?

 ראש אחד   |   02/08/2015  |    |    | 
תעלו כבר ליוטיוב! (צילום מסך מטוויטר) תעלו כבר ליוטיוב! (צילום מסך מטוויטר)

לא הצלחתם להקשיב לשיר החדש שוואן דיירקשן הוציאו בסוף השבוע? גם אנחנו השתגענו מזה. אז למה זה קורה, ואיך בכל זאת אפשר להקשיב ל-Drag Me Down?

וואן די המהממים הפתיעו את הדיירקשנרס בכל העולם כששחררו ביום שישי את הסינגל הראשון שלהם בתור רביעייה נטולת זאין מאליק, יום אחד בלבד לאחר שזאין הודיע כי חתם חוזה סולו בחברת תקליטים. אמרנו "כל העולם"? התכוונו ל"כמעט כל העולם". כי כאן בישראל בכל פעם שניסינו לשמוע את השיר פשוט קיבלנו סירוב מהמחשב (אנחנו עוד נסגור איתו חשבון). בגלל ש-Spotify לא פתוח בישראל, רק מי שיש לו חשבון אמריקאי הצליח להוריד את השיר, ואילו אנחנו, בני התמותה, נאלצנו לחכות בסבלנות בזמן שבכל העולם אנשים כבר מעלים גרסאות כיסוי משלהם ליוטיוב. והכל בגלל עניין של זכויות יוצרים.

הנס לבסוף הגיע בדמות יוטיוב; מעריצים העלו סרטונים מההופעה של וואן די באינדיאנפוליס ביום שבת, שבה הופיעו לראשונה עם השיר החדש. ככה זה, דיירקשנרס דואגים זה לזה. דרך אגב, אם יש לכם אייטיונז - הרווחתם. תמורת קצת יותר משלושה שקלים תוכלו להוריד את הסינגל ולשמוע אותו בריפיט עד שגם אימא תדע אותו בעל פה. 

https://www.youtube.com/watch?v=OsnFGmzcO_4

הרשתות החברתיות התפוצצו מרוב פוסטים מאושרים על השיר החדש, אבל הפוסט הכי מעניין היה ללא ספק זה שזאין צייץ בטוויטר: "גאה בבנים שלי. הסינגל החדש משוגע. הרבה אהבה", ובזאת ריסק לנו את הלב לחתיכות. 

זאין מרגש (צילום מסך מטוויטר) זאין מרגש (צילום מסך מטוויטר)

1D - נו, מה אתם חושבים על השיר החדש? 

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)