בידור

התאהבנו  (צילום: מעמוד הפייסבוק הרשמי של Soy Luna)

לכבוד עליית הסדרה החדשה "סוי לונה", ריאיון בלעדי עם הכוכבים קרול סביליה ורוג'רו פסקוארלי

ב-22.5 תנחת בערוץ דיסני הסדרה "סוי לונה", הפקת המקור החדשה של דיסני-ארגנטינה ומה שמסתמן כהתמכרות הבאה שלכם. תפסנו את שני הכוכבים הראשיים בסדרה לריאיון בלעדי!

 ראש אחד   |   09/05/2016  |    |    | 

 

 

מוכנים להכיר את ההתמכרות שלכם לקיץ הקרוב? נעים מאוד, קוראים לה "סוי לונה", סדרה המגוללת את סיפורה של לונה, מלצרית צעירה שמחליקה על גלגיליות ואוהבת לשיר. לונה מתגוררת במקסיקו עד שיום אחד הוריה מקבלים הצעת עבודה נחשקת בבואנוס איירס, ארגנטינה. כעת לונה תצטרך להתמודד עם המעבר, עם מערכות היחסים החדשות שנרקמות בחייה ועם שאר הצרות של גיל ההתבגרות. 

 

תפסנו את שני כוכבי הסדרה, רוג'רו פסקוארלי (22), שמגלם את מטאו, וקרול סביליה (16) שמשחקת את לונה. 

 

התחלה חדשה

 

רוג'רו, אתה במקור מאיטליה, איך התמודדת עם מעבר הדירה עקב צילומי הסדרה?

 

רוג'רו: "המעבר מאיטליה לארגנטינה היה מאוד קשה בהתחלה. לא ידעתי ספרדית ברמה טובה, הייתי רחוק מהמשפחה ומהחברים שלי, וזו הייתה התמודדות רגשית קשה. בנוסף, זו פעם ראשונה שאני גר לבד, והייתי צריך ללמוד להתנהל כמו בן אדם בוגר לחלוטין – לבשל לבד, לעשות כביסה ולדאוג לעצמי".

 

 

אתם מצליחים לשמור על מערכות יחסים רומנטיות במהלך הצילומים האינטנסיביים של הסדרה?

 

רוג'רו: "האמת שכן! יש לי חברה כבר הרבה זמן (קנדלריה מולפסה, שגילמה את קמילה ב"ויולטה". ק"ק). היא טוענת שאני מאוד ג'נטלמן ורומנטי".

 

קרול: "כרגע אני לא נמצאת באף מערכת יחסים, ואני בסדר עם זה. החיים שלי מאוד עמוסים בעבודה, צילומים, בכורות וראיונות, ואני מעדיפה ליהנות מזה כרגע. במקום מערכת יחסים רומנטית, יש לי קשר מאוד טוב עם חברות מהבית במקסיקו ואיתן אני שומרת על קשר כל הזמן".  

 

 

קרול, את עדיין בתיכון ואת צריכה ללמוד ולגשת למבחנים. את מצליחה לחוות חוויה רגילה של נערה מתבגרת ולשלב בין הלימודים לקריירה?

 

"כשהייתי קטנה יותר, עברתי בריונות בבית הספר. לכן החלטתי לעזוב ולהמשיך ללמוד בבית דרך האינטרנט ובעזרת מורים פרטיים. כשרציתי לחזור לבית הספר, הקריירה העמיסה עליי יותר מדי וזה הפך לבלתי אפשרי. השילוב בין הקריירה ללימודים הוא בהחלט לא קל, אך בתום כל יום צילומים אני אוכלת, נרגעת וחוזרת ללמוד עד לשעות הקטנות של הלילה - וגם עוברת תקופות מבחנים".

 

מצלמים על גלגיליות

 

אחד המוטיבים המרכזיים בסדרה הוא שהשחקנים כל הזמן רוכבים על גלגיליות. ביקשנו מהשחקנים לספר לנו קצת על החוויה הזו ועל רגעים אחרים מהסדרה.

 

ידעתם לרכוב על גלגיליות לפני צילומי הסדרה?

 

רוג'רו: "לא ידעתי והיה מאוד מאתגר ללמוד את זה. הדמות של מטאו היא הדמות שרוכבת על גלגיליות בצורה הכי טובה. כשהתחלתי ללמוד איך להחליק, לא היה לי מספיק זמן ללמוד הכול מהבסיס ולכן ישר התחלתי ללמוד טכניקות מסובכות. פעם אחת עשיתי תרגיל כלשהו עם הגליליות יחד עם עוד שחקנית בשם ולנטינה. שנינו נפלנו והייתי צריך להגן עליה בגופי, ואני נפגעתי. בסופו של דבר, אחרי כל האימונים המפרכים אני יודע איך לרכוב על גלגיליות בצורה די טובה".

 

קרול: "וואו, זו הייתה חוויה מאוד קשה וגם מאתגרת. לפני צילומי הסדרה תרגלנו רכיבה על גליליות במשך כמה חודשים ארוכים. בכינו, נשברנו ולא רצינו לרכוב יותר על גלגיליות".

 

מהם הרגעים הכי מצחיקים שחוויתם בצילומים?

 

קרול: "החלק הכי מצחיק היה כשנפלנו מהגלגיליות. זה מביך בכל פעם מחדש, אבל צוחקים על זה ואחר כך הכול בסדר".

 

במה אתם דומים לדמויות שאתם מגלמים? במה אתם שונים מהן?

 

רוג'רו: "מטאו הוא בחור מאוד גאוותן, ולעומתו אני בחור יותר צנוע עם רגליים על הקרקע. מבחינת הדמיון, ההורים של מטאו דיפלומטים והוא נאלץ לעבור ממדינה למדינה לעתים תכופות. בגלל זה הוא לא מתחבר לאנשים בצורה עמוקה כי הוא יודע שהוא ייאלץ לעזוב בקרוב. גם לי אישית יוצא להתנהג ככה לא מעט, ולכן יש לי רק חבר אחד מאוד קרוב שיודע עליי הכול, חוץ מבת הזוג שלי, כמובן".

קרול: "אני ולונה מאוד דומות. בתור שחקנית אני אוהבת להביע את עצמי כמה שיותר בדמות ולכן אין שוני גדול חוץ מהעובדה שסגנון הלבוש שלנו שונה. לונה ואני רודפות אחרי החלומות שלנו ונלחמות עליהם. בנוסף, אני אוהבת את העובדה שהיא רוכבת על גלגיליות כל הזמן".

 

הגשמת חלומות

 

גם רוג'רו וגם קרול הצליחו להגשים את החלומות שלהם בגיל מאוד מוקדם. לפני "סוי לונה" השתתף רוג'רו ב"אקס פקטור" ושיחק ב"ויולטה" ובפרויקטים נוספים. קרול משחקת ושרה כבר עשר שנים וגם מטפחת ערוץ יוטיוב. ביקשנו מהם לתת כמה טיפים להגשמת חלומות.

 

מהם המסרים שלכם לקוראים?

 

רוג'רו: "אני מאמין שכל בן אדם צריך למצוא את הכישרון שלו ולאחר מכן לעבוד מאוד קשה כדי להגשים את עצמו. אם אני אישית הצלחתי להגשים את החלומות שלי – למה שילדים אחרים לא יוכלו?"

 

קרול: "כשהייתי קטנה יותר, תמיד חלמתי לשחק בדיסני. עבדתי מאוד קשה, והנה – הצלחתי להגשים את המטרה שלי. כמו רוג'רו גם אני באמת מאמינה שכל אדם צריך למצוא את הכישרון שלו ולעבוד מאוד קשה כדי להגיע למטרות שהוא הציב לעצמו ואף פעם לא להפסיק לחלום! כעת אני חולמת על משחק בסרט הוליוודי או במחזמר".

 

SoyLuna_20x10cm[1] צילום: יח"צ

 

 

(מאת: כת"צ קרן קוזלוב)