סלבס

(צילום: אימג'בנק/ GettyImages)

לילי-רוז דפ מתייחסת לראשונה להאשמות החריפות נגד אביה, ג'וני דפ

אמבר הרד מאשימה את ג'וני דפ באלימות קשה, מה ביתו, לילי-רוז דפ חושבת על זה?

 ראש אחד   |   30/05/2016  |    |    | 

 

 

בימים האחרונים עומד ג'וני דפ מול האשמות מאוד קשות מבת זוגו, אמבר הרד, שהגישה בקשה לגירושים אחרי 15 חודשי נישואים. אמבר מאשימה את ג'וני בהתנהגות אלימה כלפיה ואף ציינה תקרית אלימה במיוחד שבה דפ זרק בעוצמה טלפון נייד לכיוונה, וכתוצאה היא נפגעה בפניה. הרד סיפקה לבית המשפט תמונות שמוכיחות את החבלות הקשות שנגרמו לה, וכעת היא דורשת פיצויים. בינתיים הוציא בית המשפט צו הרחקה נגד ג'וני דפ, המחייב אותו להתרחק מהרד.

 

המקרה של הרד אינו שונה ממקרים רבים אחרים שבהם נשים מעזות להתלונן על אלימות מצדם של גברים, וגם היא, כמו קורבנות אלימות אחרות, זוכה לבוז ציבורי וליחס מזלזל ומפקפק. אנשים רבים מסרבים להתייחס ברצינות להאשמותיה של הרד וטוענים שהיא רק רוצה לסחוט כסף מהשחקן. לצערנו, הטוויטר מלא בהאשטאג המזעזע TeamJonny#, כאילו מדובר בסרט נעורים שבו אנשים צריכים לבחור צד רומנטי. המצייצים בוחרים להתעלם מתקריות עבר אלימות שבהן דפ היה מעורב (למשל, כבר ב-1994 דווח כי דפ היה מעורב בתקרית אלימה כלפי בת זוגו דאז, הדוגמנית קייט מוס).

 

 

לילי-רוז דפ, בתו של ג'וני דפ, הביעה תמיכה באביה. היא העלתה לאינסטגרם תמונת ילדות שבה היא מצולמת עם אביה וכתבה: "אבא שלי הוא האדם הכי אוהב שאני מכירה. הוא היה אבא נהדר עבורי ועבור אחי, וכל מי שמכיר אותו יגיד את אותו הדבר". 

 

 

 

אנחנו אישית נחכה לשמוע מה יקבע בית המשפט יקבע בסופו של דבר. בכל מקרה, מצער אותנו לראות שכשנשים מחליטות להתלונן על אלימות, הן זוכות ליחס מזלזל בתקשורת וברשתות החברתיות - זה ממש לא אמור להיות ככה.  

 

SAD - אלימות נגד נשים זה לא, פשוט לא. 

 

 

(אינה טוקר / inna.rosh1@gmail.com)