סלבס

הכי מעוררת השראה. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ליידי גאגא לא נשארה חייבת והגיבה לכל ההייטרים בצורה הכי מדהימה שיש

"אני גאה בגוף שלי, וגם אתם צריכים להיות גאים בשלכם".

 עומר טסל   |   08/02/2017  |    |    | 

 

 

 

 

ליידי גאגא נתנה את הופעת חייה במחצית משחק הסופרבול שהתקיים ביום ראשון האחרון. במשך 13 דקות היא לא הפסיקה לשיר, לרקוד, לקפוץ, להתעופף באוויר ולהקפיץ את הקהל המשולהב. אבל היו כמה הייטרים שלא הצליחו להתרכז במופע המדהים, שכלל את מיטב להיטיה של הזמרת, ובחרו להתמקד דווקא בגופה.

 

 

 

 

 

"ליידי גאגא מוכרחה להסתיר את הבטן שלה", צייץ אחד ההייטרים בטוויטר. "רק אני שמתי לב לכרס הקטנה שליידי גאגא גידלה?", צייץ הייטר אחר. הייטרים יקרים, אתם לא יודעים עם מי אתם מתעסקים פה. 

 

מדהימה (קרדיט: giphy.com)

 

 

המעריצים יצאו מיד להגנתה של הזמרת, ובצדק! היא נראית נפלא, וכל הערה פוגענית לגבי הגוף שלה היא פשוט לא הגיונית, בטח כשאחת הסיסמאות הכי מזוהות עם גאגא מעודדת את כולם לאהוב את עצמם בדיוק כמו שהם, כי אלוהים לא עושה טעויות. #לגמרי

 

 

 

 

 

 

 

 

וגם הזמרת לא נשארה חייבת והגיבה לכל ההייטרים בהודעה מרגשת שפרסמה בעמוד האינסטגרם שלה: "שמעתי שהגוף שלי הפך לנושא שיחה, ולכן רציתי להגיד - אני גאה בגוף שלי, ואתם צריכים להיות גאים בשלכם גם כן. לא משנה מי אתם או מה אתם עושים. אני יכולה לתת לכם מיליון סיבות למה אתם לא צריכים לרצות אף אחד כדי להצליח. תהיו פשוט אתם". וואו! איזה מילים מעצימות. תמיד אפשר לסמוך על גאגא שתדע להתמודד באלגנטיות עם ההייטרים - ואפילו לתת מילה טובה לכל המעריצים שלה על הדרך.

 

 

 

 

מה אתם חושבים על תגובתה של הזמרת?