סלבס

אוהבים אותך, ליאם. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

ליאם פיין: "לא הייתי מאושר והתחלתי לשתות המון אלכוהול"

כוכב וואן די שיצא לאחרונה לקריירת סולו חדשה מספר על רגעי השפל שחווה בזמן שהיה חלק מלהקת הבנים המצליחה בעולם.

 אריאלה אביר   |   16/10/2017  |    |    | 

לפעמים אנחנו רואים את חייהם של הסלבס האהובים עלינו מבעד לתמונות ברשתות החברתיות והקליפים הזוהרים ושוכחים שאור הזרקורים יכול להיות גם מקום בודד ואפל לעיתים.

בריאיון שערך השבוע ליאם פיין עם העיתון "הטלגרף", נזכר הכוכב בצעדים הראשונים שחווה בלהקת הבנים המצליחה וואן דיירקשן. "הייתי תקוע עם חבורת בנים ואמרתי לעצמי: 'אין לי מושג מה אני עושה פה'", סיפר פיין והמשיך: "תמיד הייתי בוגר לגילי. שובצתי בלהקה עם עוד כמה בני נוער, אבל הייתי רגיל לבלות עד אז עם אבא שלי".

כמובן שבסופו של דבר חמשת הנערים הצעירים הכירו זה את זה לעומק, הפכו לחברים טובים וכל אחד מצא את מקומו בלהקה. "אני סוג של שימשתי כדובר של הלהקה", גילה ליאם וציין כי "בכל פעם שמשהו היה משתבש, הייתי מקבל שיחת טלפון".

לליאם יש גם חרטה אחת מהתקופה בה הוא היה חלק מוואן די: "אף פעם לא עצרנו לחגוג את ההישגים שלנו". היא סיפר כי החבר'ה המוכשרים היו זוכים בפרסים בטקסים ומיד עולים על מטוס ליעד הבא. "אני אפילו לא יודע מה קרה לשירים שלנו. פשוט שרנו אותם. זו הייתה עבודה קשה ולא היה לנו רגע של מנוחה".

"לא הייתי מאושר", הוא התוודה וסיפר בכנות כי "עברתי שלב בו שתתי המון אלכוהול ולעיתים העניינים יצאו משליטה". לוח הזמנים הקדחתני של הלהקה ללא ספק גבה את המחיר שלנו מהבחורים הצעירים וגרם לליאם להרגיש לכוד לעיתים: "לא יכולנו ללכת לשום מקום. היינו פשוט עוברים מהופעה לבית מלון, מהופעה לבית מלון. לא יכולתי לישון כי אנשים עמדו מחוץ למלון. לפעמים אתה פשוט צריך לצאת להליכה או להרגיש קצת שמש".

קצת מדכא, לא? גורם לכם לחשוב פעמיים אם בא לכם להיות כוכבי פופ שכל העולם צופה בכל צעד שהם עושים.