בידור

אבא'לה? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

הרשת גועשת: לואי טומלינסון עומד להיות אבא!

דיירקשנרים, ביג-ביג ניוז: ללואי עתיד להיוולד תינוק, והאימא היא ממש לא אלינור, חברתו לשעבר. OMG!

 ראש אחד   |   15/07/2015  |    |    | 
לואי אבא'לה? (צילום: אימג'בנק / GettyImages)

דיירקשנרים, ביג-ביג ניוז: ללואי עתיד להיוולד תינוק, והאימא היא ממש לא אלינור, חברתו לשעבר. OMG!

טוב, אנחנו לא מתאוששים מהחדשות שקיבלנו הבוקר! זוכרים שבמאי, קצת אחרי שאלינור קלדר ולואי נפרדו במרץ, התפרסמו תמונות שלו עם בחורה אחרת בשם בריאנה ג'נווירת'? אז כן, זה מה שאנחנו מנסים לומר: בריאנה היא האימא.

רק לא מזמן נולדו ללואי אחים תאומים, וכבר הוא עומד להתמודד עם תינוק משלו! כן, אתם יכולים לקחת לכם שנייה לקלוט מה קורה כאן.

אין תגובה רשמית מפי לואי, אבל מקור קרוב לזוג דיווח לכל העיתונים בעולם שלואי ובריאנה הם לא זוג, אבל הם בהחלט חברים קרובים מאוד. המקור אמר למגזין People: "לואי שמח ומתרגש להיות אבא והוא בטוח שבריאנה תהיה אימא מדהימה. זה אמנם הגיע בהפתעה, אבל הוא ובריאנה חברים מאוד קרובים, והבשורה אפילו קירבה בין השניים. שניהם ממש מאושרים, ולמרות שהם לא במערכת יחסים, החברות שלהם מאוד חזקה, ושניהם מאוד מתרגשים לקראת התינוק". היי, אמנם אנחנו בשוק, אבל אם לואי מאושר - אז גם אנחנו. ואנחנו בטוחים במיליון אחוז שהוא יהיה אבא מדהים. 

ההורים המאושרים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב / SplashNews) ההורים המאושרים (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב / SplashNews)

ולא רק אנחנו בשוק, אלא גם המעריצים - חלקם לא מאמינים, חלקם צוחקים על העניין, חלקם אפילו משתמשים בתמונות ובציוצים ישנים של חברי וואן די עצמם, וחלקם מאחלים מזל טוב לכוכב החתיך - אבל המכנה המשותף בין כולם הוא בהחלט הלם. אלה התגובות שהכי אהבנו:

מזל טוב, הארי בהריון! (צילום מסך מטוויטר) מזל טוב, הארי בהריון! (צילום מסך מטוויטר)

 

אתם באמת מאמינים שלואי עומד להיות אבא? (צילום מסך מטוויטר) אתם באמת מאמינים שלואי עומד להיות אבא? כאילו... באמת? (צילום מסך מטוויטר)

 

'לואי עומד להיות אבא', התגובה שלי: 'אז בואו לא נאמין לכל מה שאנחנו קוראים' (צילום מסך מטוויטר) "לואי עומד להיות אבא", התגובה שלי: "בואו לא נאמין לכל מה שאנחנו קוראים" (צילום מסך מטוויטר)

 

כשקוראים את הכתבה על כך שלואי עומד להיות אבא (צילום מסך מטוויטר) הרגע הזה שאתה קורא את הכתבה על כך שלואי עומד להיות אבא (צילום מסך מטוויטר)

DADDY - אנחנו בהלם. מה איתכם?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)