בידור

אז כבר אפשר להגיד מזל טוב?! (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב/SplashNews)

לואי טומלינסון מודה שהוא עומד להיות אבא

אחרי ששמר על שתיקה כמעט חודש, לואי מאשר לראשונה את השמועה שהעסיק את כולנו - הוא אכן עומד להיות אבא. דיירקשנרס, זה הריאיון שאתם חייבים לעצמכם.

 ראש אחד   |   05/08/2015  |    |    | 
לואי טומלינסון אז כבר אפשר להגיד מזל טוב?! (צילום: א.ס.א.פ קריאייטיב/SplashNews)

אחרי ששמר על שתיקה כמעט חודש, לואי מאשר לראשונה את השמועה שהעסיק את כולנו - הוא אכן עומד להיות אבא. דיירקשנרס, זה הריאיון שאתם חייבים לעצמכם.

אף אחד כבר לא יכול לומר שאלה רק שמועות. ללואי טומלינסון עומד להיות ילד, וזה רשמי. קיבלנו הרבה חדשות מגזרת וואן די לאחרונה: הם הוציאו את השיר הראשון שלהם ללא זאין, ואילו זאין חתם חוזה הקלטות בלעדיהם ונפרד מארוסתו. עכשיו הגיע תורו של לואי לאשר את החדשות הגדולות שלו.

1D התארחו בתכנית הבוקר הפופולרית Good Morning America, ובין השאלות הרגילות שלרוב שואלים אותם השחיל המנחה שאלה שהפילה את כולם מהרגליים: "בתור אב הפונה לאב אחר, אני רוצה לברך אותך. איך אתה מרגיש?". לא היה קשה להבחין במבוכה על פניו של לואי, אבל הוא מיד אסף את עצמו וענה בחיוך: "תודה רבה. כמובן שזו תקופה מאוד מרגשת עבורי". OMG!

לאחר מכן הייתה שתיקה מביכה בטירוף, מן הסתם. המנחה ניסתה להציל את המצב והפנתה שאלה להארי, אבל גם הוא לא הצליח להוריד את החיוך הנבוך מפניו. בקיצור, אתם חייבים לראות את זה! (חסרי סבלנות? מבינים אתכם. דלגו לדקה 2:40 בסרטון)

https://www.youtube.com/watch?t=192&v=mrjueYEjTw0

כדי להוציא אתכם קצת מההלם ומהמבוכה של הצפייה בסרטון, צירפנו גם את ההופעה של הבנים בתכנית, כי אנחנו פשוט לא מצליחים להפסיק להקשיב ל-Drag Me Down, ואתם?

https://www.youtube.com/watch?t=21&v=6vgs7gIeMis

DADDY - התגובה של לואי הפתיעה אתכם? או שהאמנתם לשמועה גם לפני כן?

(דנה זקס / danaz.rosh1@gmail.com)