בידור

אח שלנו, תן חיוך. הבאסה מאחוריך! (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לואי טומלינסון: "לא רציתי שוואן דיירקשן תתפרק"

לואי פתח את הלב ואנחנו אספנו את כל המידע החשוב שהוא שיתף עימנו.

  |   26/06/2017  |    |    | 

בצעד נדיר של גילוי לב ובאיחור לא כל כך אופנתי, פתח לואי טומלינסון את הפה בראיון שהעניק אתמול לעיתון הגרדיאן הבריטי. לואי, כזכור, משתתף ביחד עם ליאם פיין ואמנים אחרים בסינגל ההתרמה Bridge Over Troubled Water למען נפגעי אסון שריפת בניין הדירות בלונדון, וגם מתניע בימים אלה את קריירת הסולו שלו עם הסינגל Back To You, שצפוי לקדם את אלבום הבכורה שלו אשר יצא, בלי נדר, בהמשך השנה. אבל בואו ניגש לתכל'ס, בסדר? הנה כמה ציצוטים נבחרים מהראיון, בלי יותר מדי פרשנות שלנו – כי המילים של מר טומלינסון אומרות הכול:

* "השיחה שהובילה לפירוק של וואן דיירקשן לא הייתה נחמדה וידעתי בדיוק לאן היא הולכת. לא רציתי שזה יקרה, כי בשנה האחרונה לפעילות שלנו הייתי הכי בטוח בעצמי. ואז – פתאום – הפסקה!"

* "אני חושב שתמיד ראו בי כחבר הכי 'נשכח' בלהקה. נייל, למשל, הוא הבחור הכי מקסים בעולם, צנוע וחסר פחד. לא פעם חשבתי לעצמי 'הלוואי שהייתי קצת יותר כמוהו'".

* "בתחילת הדרך, זאין ואני היינו הכי פחות בטוחים בעצמנו, אבל לזאין תמיד היה קול מופלא וזה היה הסיפור סביבו"

* "ליאם היה זה שידע לתת הופעה – הנוכחות שלו על הבמה הייתה אדירה, כמו גם להארי. שניהם שולטים בקצב. הארי הוא יותר בקטע של להיות קול, ואילו ליאם התמקד בשלהוב הקהל וניסה להרקיד אותו... ואז היה אותי".

* "אם הייתם שואלים אותי לפני שנה וחצי אם יש מצב שאצא בקריירת סולו, התשובה שלי הייתה 'ממש לא!'".