סלבס

גיחי, גיחי, צחוק של פסיכי. (צילום: אימג'בנק/Gettyimages)

לואי טומלינסון הסתלבט על נייל הורן - כי הם בסטיז והוא יכול

נייל בסך הכול שיתף את העוקבים שלו בכך שהוא התחיל לצפות ב"סטריינג'ר ט'ינגס", לא היה לו מושג מה לואי עומד לעשות

 אריאלה אביר   |   05/11/2017  |    |    | 

זה כבר ידוע שהלב שלנו מורכב מ-80% פיצה, 10% מחשבות על היום בו דילן או'בריאן יתחתן איתנו ועוד 10% געגועים לוואן די, כך שזה לא מפתיע שבכל פעם שיש אינטראקציה בין חברי הלהקה - אנחנו נמסים מבפנים.

הפעם הצמד שהזכיר לנו שכל מה שאנחנו רוצים בחיינו זה איחוד של להקת הבנים האהובה עלינו ביותר, הוא נייל הורן ולואי טומלינסון. השניים מחזקים את החברות שלהם באמצעות טוויטר והאינטרנט עוקב אחרי כל ציוץ.

הכול התחיל כשנייל התבכיין על כך שאי אפשר לנהל שיחה נורמטיבית עם אנשים בימינו, אם לא צפית ב"משחקי הכס" או ב"סטריינג'ר ט'ינגס". #וורד

הלחץ החברתי כנראה עבד על הורן, שהחליט לשבת ולצפות בסדרת המדע הבדיוני, שחזרה בשבוע שעבר לעונה שנייה. אבל אז הוא הבין שלא מדובר בעוד סדרה מתוקה על כמה נערים מתבגרים שחיים בעיירה שכוחת אל, אלא בסדרה מפחידה לא פחות מהפרצוף שלנו בבוקר כשאנחנו מגלים ששכחנו להכין שיעורי בית. "התחלתי לצפות ב'סטריינג'ר ט'ינגס' אתמול בלילה והתחבאתי מאחורי הכרית שלי במשך 55 דקות. זה היה אינטנסיבי", צייץ הזמר.

כיאה לכל חבר טוב, ראה לואי טומלינסון את ציוץ הזה כהזדמנות להעביר דאחקה על חברו היקר. "היית צריך לקרוא את הכתבה הזו לפני", הגיב לו לואי וצירף כתבה שמתהדרת בכותרת "האם 'סטריינג'ר ט'ינגס' מפחידה מדי עבור ילדים?" #סטיגידיש

גם עמוד הטוויטר הרשמי של הסדרה לא נשאר אדיש, ופינק את נייל בגיף שהוקדש רק לו.

מתי גם אנחנו נקבל תגובה ממושא הציוצים שלנו בטוויטר? #דילן_אוברין_תשמיע_קול