מגזין

(צילום: Giphy.com)

בקרוב אצלכם? 9 דברים שחייבים לעשות לפני שמסיימים י"ב

בין אם אתם רק מתחילים את החטיבה ובין אם אתם מתקרבים לסיום 12 שנות לימוד, יש תשעה דברים שפשוט חייבים לעשות לפני שמסיימים כיתה י"ב. הכנו לכם צ'ק ליסט מפורט, מוכנים?

 ראש אחד   |   03/09/2016  |    |    | 

 

 

 

1. לפתוח ישיבה עם המורים בחדר המורים

לקראת כיתה י"ב המורים רוחשים כלפיכם יותר כבוד. כן, ככל שהגיל עולה, אתם בוגרים יותר (אבל שטותניקים בלב) ויש לכם אפשרות לשבור את הקרח עם המורים. כשאתם מרגישים הכי בנוח, כשלאף אחד מהמורים כבר לא אכפת וכשאתם פשוט יודעים שהגיע הרגע - הזמינו את כל החברים לישיבה מטורפת בחדר המורים. אנחנו רק מקווים שהמורים יזרמו איתכם.

 

(צילום: GIPHY)

 

2. להחזיר את כל הספרים הגנובים לספרייה 

המלצה מלב אל לב - אתם יודעים, כדי שלא תצאו לעולם האמיתי עם נקיפות מצפון. אם אתם לא רוצים שפרצופה של הספרנית ירדוף אתכם כל חייכם, או שאתם פשוט לא רוצים להרגיש אשמים כי אף אחד אחר מלבכדכם לא יקרא את "שרה גיבורת ניל"י" - עשו טובה והחזירו את כל הספרים ששאלתם לפני שיהיה מאוחר מדי. אף אחד מאיתנו לא רוצה להיכנס לכלא על גניבת ספרים מהספרייה. #מביך

 

(צילום: Giphy)

 

3. לנהוג לבית הספר באוטו

בין כיתה י' לי"א קורה דבר מדהים - אתם מגיעים לגיל שבו אפשר להוציא רישיון נהיגה! אין תחושה יותר מספקת מאשר לחלוף במכונית שלכם על פני התלמידים שמחכים לאוטובוס או הולכים ברגל - ולהרגיש כמו מלכים אמיתיים. 

(צילום: Giphy)

 

4. לערוך מלחמת מים בסוף השנה 

כשמגיע הזמן הנכון וכשאווירת הסוף מורגשת היטב, התארגנו על בקבוקים, בלונים, רובי מים או אפילו דליים ופצחו מלחמת מים מטורפת! אתם יודעים, במלחמה הזאת – כולם מנצחים! או מפסידים. תלוי איך מסתכלים על זה. רק תיזהרו שאף אחד לא ייפגע.

 

(צילום: Giphy)

5. תחפושת שכבתית בפורים

לפני שכולם נפרדים לדרכים חדשות בסוף כיתה י"ב, אין כמו תחפושת אחידה של כל השכבה בפורים, שתיכנס לאלבום הזיכרונות שלכם מבית הספר. התחפושת הכי מצחיקה ומקורית תגרום לכך שלא ישכחו את המחזור שלכם הרבה זמן אחרי שתעזבו את בית הספר. יאללה, התחלתם לחשוב על רעיונות?

 

(צילום: Giphy)

6. לקיים שיעור על הדשא

מה זאת אומרת "מה זה שיעור על הדשא"? אף פעם לא שכנעתם מורה להעביר את השיעור המשעמם מהכיתה המרדימה לדשא הנעים? יופי. יש לכם עוד "וי" לסמן ברשימה. בהצלחה.

(צילום: Giphy)

 

 

7. שהמורה תוציא אתכם מהשיעור

פעם אחת, כן? בגלל שאתם כאלה תלמידים טובים, אנחנו ממש לא מקווים שתהפכו את זה למנהג קבוע, אבל לכל תלמיד (כמעט) יש את היום הזה שבו הוא פטפט יותר מדי עם חברים או שיחק בטלפון בזמן השיעור. לכן אתם חייבים שיוציאו אתכם פעם אחת מהשיעור, רק כדי שיחזירו אתכם בחזרה.

(צילום: Giphy)

 

8. לעשות חיקויים של המורים במסיבת הסיום

עברתם איתם לא מעט שנים, וסיום כיתה י"ב הוא בהחלט הזמן לסגור איתם חשבון. למדו את האופי וההתנהגות שלהם ביסודיות ודאגו להצחיק את הקהל - ולא פחות חשוב, את המורים עצמם! חשוב כמובן לנהוג ברגישות ולא לפגוע אישית באף מורה.

(צילום: Giphy)

 

9. להתחיל עם הקראש שלכם

גם ככה רוב הסיכויים שלא תראו את הקראש שלכם יותר אחרי שהלימודים ייגמרו. אז אתם יודעים מה אומרים, זה עכשיו או לעולם לא! בהצלחה.

 

(צילום: Giphy)

 

SCHOOL - כמה סעיפים מהרשימה כבר עשיתם?

 

 

(כת"צ ארד פז / arad.rosh1@gmail.com)