בידור

היילור חוזרים? (צילום: א.ס.א.פ. קריאייטיב/Splashnews))

להארי סטיילס יש חברה חדשה, אז למה הוא עדיין חושב על טיילור סוויפט?

ולמה הוא לא חושב עלינו?

 נועם גורביץ'   |   11/05/2017  |    |    | 

אם גם אתם מרגישים דפיקות בלב ומתחילים להסמיק בכל פעם שהשם "הארי סטיילס" עולה לאוויר, החזיקו חזק כי ליבכם עומד להישבר - להארי יש חברה חדשה! אז מי ברת המזל המסתורית שמעוררת בנו קנאה כה עזה? הזוכה המאושרת היא טס וורד (27), שפית ובלוגרית אוכל, אותה הכיר דרך חברים משותפים. הזוג נצפה לראשונה לפני כשבוע ברכבו של הארי, כשהוא מסיע אותה ברחבי לונדון. מקור מספר לאתר CapitalFM שהם הרגישו חיבור מידי ומצאו נושאים משותפים רבים כמו אהבתם המשותפת לאופנה מיוחדת ולאוכל. היי, גם אנחנו אוהבים אופנה ואוכל! מה איתנו?!

מאז נצפו השניים במספר דייטים אינטימיים, אך אחת ההוכחות החזקות לכך שהזוג אכן ביחד היא תמונה שטס העלתה לפני יומיים לעמוד האינסטגרם שלה. בתמונה היא לובשת בחולצת גוצ'י פרחונית - אותה חולצה שהארי לבש כמה ימים לפני כן. והרי ידוע שהסימן לזוגיות חזקה הוא השאלת בגדים זה מזה.

A post shared by Tess Ward (@tessward) on

אם כבר מדברים (ובוכים) על חיי האהבה של הארי סטיילס, אי אפשר שלא לדבר על האקסית המיתולוגית שלו - טיילור סוויפט. אז אמנם היא נעלמה מהרשתות החברתיות, אך סמכו על סטיילס שיחזיר אותה לחיינו בשיריו. טוב, אולי אנחנו קצת מגזימים אבל זו בהחלט התיאוריה של הסוויפטים והסטיילים (לגמרי המצאנו כינוי למעריצי הארי סטיילס). 

לפני כמה ימים אפל פרסמו פרומו לסרט דוקומנטרי על תהליך יצירת האלבום של הארי ובאחד הפריימים הוא מופיע בעת כתיבת מילים לשיר. מעריצים מיהרו לעשות זום אין על התמונה וזיהו שזה השיר Two Ghosts. לאחר שקראו את מילות השיר, תיאוריות על כך שהשיר נכתב על טיילור הציפו את הרשת. הטקסט נפתח במילים "אותן שפתיים אדומות, אותן עיניים כחולות...", תיאור שעשוי להתאים לטיי-טיי, הרי השפתיים האדומות מזוהות עמה ועם אלבומה RED, שהשיר Style מתוכו כביכול נכתב על הארי. חדי האבחנה מיהרו להציב את מילות השיר Two Ghosts לצד מילות השיר Style לצורך השוואה והתוצאה לפניכם:

A post shared by Jessica (@forevertay89) on

אז מה אתם אומרים, השיר נכתב על טיילור?